Candice Swanepoel’dan Elle Fanning’e Haftanın Güzellik Instagramları

Candice Swanepoel'un çarpıcı Met Gala görünümünden Elle Fanning'in ikiz at kuyruklarına 05/05 - 12/05 haftasının en çok dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Hailey Baldwin’den Kylie Jenner’a Haftanın En İyi Moda Instagramları

Hailey Baldwin'in Met Gala öncesi hazırlıklarından, Lena Perminova'nın Marrakesh turuna, 02/05 - 09/05 haftasının en çok dikkat çeken moda Instagramları bir arada.

Jeanne Damas’dan Hanna Stefansson’a Haftanın Güzellik Instagramları

Jeanne Damas'ın lob kesimin çekim alanına katılan saçlarından Hanna Stefansson'un Riviera temalı tırnak tasarımına 28/02 - 05/05 haftasının dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Eleonora Carisi’den Beatrice Gutu’ya Haftanın En İyi Moda Instagramları

Chiara Capitani hasır şapkasıyla sıcak iklimlerden bildirirken; Elsa Hosk soğuk havalarla pembe çizmeleri ve lila kabanıyla karşı çıkarak optimist bir yaklaşım sergiliyor. 25/04 - 01/05 haftasının en çok dikkat çeken moda Instagramları bir arada.

Kylie Jenner’dan Imaan Hammam’a Haftanın Güzellik Instagramları

Kylie Jenner'ın Paskalya temalı örgü saçlarından Imaan Hammam'ın sezon trendlerini yansıtan degrade neon manikürüne 21/04 - 28/04 haftası'nın en çok dikkat çeken güzellik instagramlarını keşfedin.

Marie Jedig’den Dua Lipa’ya Haftanın Güzellik Instagramları

Marie Jedig'in Chanel imzalı bar tokası ve uyumlu tırnaklarından Dua Lipa'nın bob saçlarını topladığı dev scrunchie'sine 14/04 - 21/04 haftasının en çok dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Veronika Heilbrunner’den Linda Tol’a Haftanın En İyi Moda Instagramları

California'dan esen Coachella rüzgarı it-girl'ler üzerinde hatrı sayılır bir etkiye sahip. Palmiyelerle dolu 10/04 - 17/04 haftasının en çok dikkat çeken moda Instagramları bir arada.

Kaia Gerber’dan Valerie Cameron’a Haftanın Güzellik Instagramları

Bu hafta güzellik radarımızda yenilikçi göz makyajları, karakterli tırnak tasarımları ve güneşin yakın markajındaki doğal görünümler yer alıyor. Kylie Jenner'ın neon detaylı maniküründen Kaia Gerber'ın eforsuz havuz başı keyfine 07/04 - 14/04 haftasının en...

Jeanne Damas’dan Romee Strijd’e Haftanın En İyi Moda Instagramları

Baharın gelmesiyle birlikte yüzünü gösteren güneş, Instagram'ın cool kızları üzerinde de gözle görülür bir etkiye sahip. Çiçek açanlar arasında favoriniz kırlarda pötikareli mayosuyla güneş banyosu yapan Jeanne Damas mı yoksa orkideli Aimee Song mu?...

Kylie Jenner’dan Naomi Campbell’a Haftanın Güzellik Instagramları

Bu hafta instagramın ünlü isimleri doğal makyajlardan yana. Naomi Campbell'ın Maldivler'deki plaj güzelliğinden Kylie Jenner'ın güneşe karşı duran bronz ışıltılı cildine 31/03 - 07/04 haftasının en çok dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

ÖNE ÇIKANLAR