Kaia Gerber’den Pernille Teisbaek’a Haftanın Güzellik Instagramları

Kaia Gerner'in 90'lar temalı minimal dışa fönünden incili bar tokaların stil elçisi ilan ettiğimiz Pernille Teisbaek'a 06/01 - 13/01 haftasının en çok dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Lena Perminova’dan Kylie Jenner’a Haftanın En İyi Moda Instagramları

Bir yanda mütevazı saç aksesuarları, vahşi batılı püsküller ve shearling paltolar, diğer yandaysa hasır şapkalar ve bikinilerle birlikte gelen plaj esintileri. Haftanın moda Instagramları iki yarım küreden aynı anda bildiriyor.

Kim Kardashian’dan Emily Ratajkowski’ye Haftanın Güzellik Instagramları

Kim Kardashian'ın kontür tekniği uygulamasından Emily Ratajkowski'nin Meksika bronzluğuna 30/12 - 06/01 haftasının dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Lena Perminova’dan Lucy Hale’a Haftanın Güzellik Instagramları

Bu hafta It-Girl'lerimiz okyanusun keyfini çıkarıyor. Lena Perminova'nın sıcak iklimde yeni yılı karşılayan naturel plaj güzelliğinden Lucy Hale'ın yıldızlarla süslü parti saçlarına 23/12 - 30/12 haftasının dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Kylie Jenner’dan Lena Perminova’ya Yılın Işıltılı Moda Instagramları

Yılın son moda Instagramları, 2018'in tüm ışıltısını beraberine katarak getiriyor. Eğer hala parti ilhamınız yoksa, size bu konuda yardımcı olacak,2018'in ilk gününden son gününe, partinin dozunu kaçıran Instagam hesaplarını derledik.

Karlie Kloss’dan Beyoncé’ye Haftanın Güzellik Instagramları

Karlie Kloss'un degrade kırmızı rujundan Beyonce'nin box örgülü, dominant portresine, 16/12 - 23/12 haftasının dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Brittany Xavier’den Gilda Ambrosio’ya Haftanın En İyi Moda Instagramları

Puf ceketler, birden fazla toka kullanımı ya da ekstra parlak dış giyim parçaları... 13/12 - 20/12 haftasının en çok dikkat çeken moda Instagramları bir arada.

Khloe Kardashian’dan Vivienne Westwood’a Haftanın Güzellik Instagramları

Bu hafta güzellik radarımızda renkli saçlar, cesur manikürler ve eğlenceli saç tokaları var. Khloe Kardashian'ın toz pembe saçlarından Vivienne Westwood'un sanatsal çizgilerine 09/12 - 16/12 haftasının dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Candice Swanepoel’dan Carlotta Kohl’a Haftanın Güzellik Instagramları

Bu hafta It-Girllerimiz tatilde. Pre-Fall defilelerini atlatan yıldızlar kendilerini okyanus kıyısına attılar. Candice Swanepoel'un bikini günlüklerinden Carlotta Kohl'un Chanel ilhamlı prenses saçlarına 04/12-11/12 haftasının dikkat çeken güzellik instagramlarını bir araya getirdik.  

ÖNE ÇIKANLAR