Kaia Gerber’den Georgia Fowler’a Haftanın Güzellik Instagramları

Kaia Gerber'in minimal ve modern at kuyruğundan Georgia Fowler'ın 'Leon' saçları ve vegan makyajına 17/03 - 24/03 haftasının en çok dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Gigi Hadid’ten Elsa Hosk’a Haftanın En İyi Moda Instagramları

Sıcak rotaları kendine mesken edinen it-girl'lerden, moda haftalarında sokakları arşınlayan stil ikonları 14/02 - 21/03 haftasının en çok dikkat çeken moda Instagramları bir arada.

Zendaya’dan Romee Strijd’e Haftanın Güzellik Instagramları

Romee Strijd'in Bridget Bardot ilhamlı saç ve makyajında Zendaya'nın taze bir ışıltı yayan görünümüne 10/03 - 17/03 haftasının en çok dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Leandra Medine’den Kaia Gerber’e Haftanın Güzellik Instagramları

Leancdra Medine'in 'Sex and The City' ilhamlı aksesuar detaylarından Kaia Gerber'in keyifli bakım rutinine 03/03 - 10/03 haftasının en çok dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Elle Fanning’den Martha Hunt’a Haftanın Güzellik Instagramları

Elle Fanning'in deneysel pembe saçlarından Behati Prinsloo'nun 90'lar ilhamlı makyaj yolculuğuna 24/02 - 03/03 haftasının en çok dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Toni Garrn’dan Margaret Zhang’e Haftanın Güzellik Instagramları

Toni Garrn'ın Oscar hazırlığı altın maskesinden bu hafta saçlarda bar tokalardan rol çalan fularlara 17/02 - 24/02 haftasının en çok dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Karl Lagerfeld’in Akıllara Kazınan 10 İş Birliği

Moda dünyasından bir dahi geçti. Hiçbirimiz onun gücünü ve yeteneğini inkar edecek de değiliz. At kuyruğu yaptığı beyaz saçları, siyah gözlükleri ve deri eldivenleriyle Bay Lagerfeld, moda endüstrisinin en tanınmış figürlerinden biri. Bu ikonik...

Beyoncé’den Selena Gomez’e Haftanın Güzellik Instagramları

Beyoncé'nin sevgililer günü makyajından Selena Gomez'in arkadaşlarıyla paylaştığı plaj keyfine 10/02 - 17/02 haftasının en çok dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Kendall Jenner’dan Maria Bernad’a Haftanın Güzellik Instagramları

Kendall Jenner'ın gizemli perçemlerinden Maria Bernad'ın zümrüt yeşili dumanlı bakışlarına 03/02 - 10/02 haftasının en çok dikkat çeken güzellik instagramları bir arada.

Darja Barannik’den Elsa Hosk’a Haftanın En İyi Moda Instagramları

Yemek masalarının en yeni üyesini açıklıyoruz: Çantalar! En azından Annabel Rosendahl ve Fanny Ekstrand bu konuda aynı fikirdeler. 24/01 - 31/01 haftasının en çok dikkat çeken moda Instagramları bir arada.

ÖNE ÇIKANLAR