Dakota Johnson, geçtiğimiz günlerde Coldplay’in solisti Chris Martin ile yaşadığı süper gizli ilişkisi üzerine konuştu. Johnson her ne kadar ilişkisi hakkında ser verip sır vermese de, annesi Melanie Griffith onun kadar sıkı sır tutamıyor maalesef. Dakota yanındayken, “Ona tapıyorsun!” diyen annesi, “Her ne olursa olsun Dakota özel hayatı hakkında çok hassas ve bu kararına saygı duyuyorum” diye sözlerine devam etti.

Eylül ayının başlarında eşleşen sonsuzluk dövmeleriyle görünen ünlü çiftin ilişki durumu geçtiğimiz Aralık ayından bu yana boyut değiştirmiş belli ki. Dakota’nın Venedik Film Festivali sırasında göze çarpan sonsuzluk dövmesinin aynısından Chris Martin’in kolunda da olması tuhaf bir rastlantıdan ibaret olamaz!

İlişkilerini meraklı gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift, ilk zamanlarında konserlerde, İsrail’deki akşam yemeklerinde hatta Los Angeles’daki suşi randevularında görülüyordu. Gizemli çift, o zamandan beri offline bir halde ilişkilerine devam etti; ta ki Haziran ayına kadar. Johnson köpeğini Malibu’da gezdirirken yanlarında davetsiz bir misafir daha vardı! O da Chris Martin’den başkası değildi elbet. Yakın zamanda ilişkisi hakkında sessizliğini “Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum fakat çok mutluyum” diyerek bozan Dakota, bakalım bir sonraki ipucunu ne zaman verecek?