Gel gitli bir ilişkileri var. Birbirlerine çok aşık oldukları kesin fakat sürdürebilirlik konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Bir ayrılıp, bir barışıyorlar. Bella Hadid ve The Weeknd’den bahsediyoruz. 2016 yılında gerçekleşen Victoria’s Secret defilesini hatırlayın. Ayrılık kararının hemen ardından birlikte podyuma çıkmışlardı. Aradan neredeyse 2 yıl geçecek. The Weeknd’in hayatına Selena Gomez bile girdi ama nafile, The Weeknd Bella Hadid’den hiçbir zaman kopamadı.

Son 2 yıl içerisinde ayrılık ve barışma haberlerine birçok kez yer verdik. Bu ikilinin aşkları hakkındaki son durumu merak edenler için bir kez daha yazıyoruz. Bella Hadid ve The Weeknd ayrıldılar mı yoksa birlikteler mi? Sorumuzun cevabı tutkulu aşıkların kendilerinde.

Moda haftalarının yoğun temposundan sonra soluğu New York’ta alan Bella Hadid, The Weeknd ile birlikte. Hem de el ele. New York sokaklarında mutlu mesut dolaşan çiftin bu saatten sonra birlikte olduklarına ne şüphe. Uyumlu stilleri ve yüzlerindeki tebessümle keyiflleri gayet yerinde…

Bella Hadid The Weeknd