2018-19 Sonbahar/Kış sezonunun ayakkabı trendleri, gücünü ya konfordan ya da topuklarından alıyor. Hayvanlar aleminin kuşatması altında olan tasarımlardan, kışın olmazsa olmazı botlara, sezonun en hit ayakkabı trendlerini derledik.

Minimalist Sandaletler

Mütevazılığıyla ön plana çıkan sandaletler, tüm fazlalıklarından arınarak sezondaki iddialı tavrını sürdürüyor. Yalın tasarımlar ve minimal formlarla, yaz sezonunda başlayan iddianızı kışın da sürdürün.

 

 

 

Vahşi Desenler

Leopar, yılan ve zebra… Bu sezon hayvanlar alemi, modanın kuşatması altında. Vahşi desenleri ehlileştiren tasarımlar, 2018-19 Sonbahar/Kış sezonunda sokağa adım atıyor.

 

 

 

 

Sezonun Güçlü Topukları

Sezonun dikkat çeken tasarımları, topuklarını yere vura vura geliyor. İhtişamlı tasarımlar, kıyafetlerin altından kendini hemen belli ederken, görünümünüzü de güçlendiriyor.

 

 

 

 

Konfor Timsali Sneakerlar

Yaz ya da kış fark etmez. Konforlu olmaksa sezon tanımaz. Geçtiğimiz sezonun yüksek sesli trendi çirkin sneakerların, bu sezon bir yere gitmeye hiç niyeti yok.

 

 

 

 

Olmazsa Olmaz Botlar

Bot ve çizmeler olmadan bir kış geçirmek düşünülemez! Soğuk havalara, modern ve şık alternatifler sunan yeni nesil tasarımlarla, test sürüşüne çıkmaya sayılı günler kaldı!