LOS ANGELES, CA - OCTOBER 15: Jennifer Lopez attends ELLE's 25th Annual Women In Hollywood Celebration presented by L'Oreal Paris, Hearts On Fire and CALVIN KLEIN at Four Seasons Hotel Los Angeles at Beverly Hills on October 15, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Michael Kovac/Getty Images for ELLE Magazine)

Jennifer Lopez topuz konusunda bir duayen. Hacimli ve güçlü topuzları güzellik imzalarından biri haline getiren ünlü yıldız, geçtiğimiz gün katıldığı bir törende de bu tercihinden vazgeçmedi. Toni Matičevski imzalı Haute Couture kombinini ultra yüksek ve jet bitişli bir topuzla tamamlayan J.Lo, adeta ‘Topuza Giriş 101’ dersi verdi.

jennifer-lopez-updo-ballerina-red-carpet-beauty-celebrity-hair-make-up

Normalde sıkı saç modellerinde bebek saçlarıyla oyuncu bir görünüm yakalayan Jennifer, bu kez onları da topuzuna dahil etmiş. Jet bitişle topladığı saçlarına hacim ve doku veren güzel şarkıcı, minimal balerin topuzunu gösterişli bir kırmızı halı parçası haline getirmiş. Bu güçlü modele daha eforsuz bir hava veren detay ise Jennifer’ın kulak yanlarından bıraktığı salaş tutamlar. Koyu bir göz makyajı, bronz cildi ve klasik nude dudaklarıyla görünümünü tamamlayan başarılı şarkıcı, joker ve iddialı bir güzellik portresi çiziyor. Gece kombinlerinizle uyumlu şık, güçlü ama eforsuz bir saç modeli arıyorsanız, güzellik ilhamınız Jennifer Lopez’den!

Ünlülerden Favori 20 Pratik Topuz