Meghan Markle’ın Prens Harry ile evlenmesiyle birlikte, yeni sezonda gelinlikler de kraliyete daha yakın! Sadelikten uzak, ihtişamın odak noktasındalar. Özellikle Vera Wang’in Versailles isimli son koleksiyonu tüm ilhamını kraliyet ihtişamından alıyor. Mevsim de Sonbahar/Kış 2019 sezonuna ışık tutunca, yaz aylarının hafifliği yerini kat kat tüllere, rüya gibi işlemelere ve kalın dantellere bırakıyor.

Vera Wang

Dramatik çizgiler, yaldızlı kumaşlar ve çokça parıltı! Koleksiyonun genel özellikleri bu üç başlık altında özetlenebilir. Yeni sezonda renklerde de büyük bir değişim olduğundan bahsedebiliriz. Alışık olduğumuz klasik beyazın dışında altın ve mavi dokunuşlara da yer var.

Bu değişimden duvakların da olumlu yönde etkilendiğini söyleyebiliriz. Güncen renklere uyum sağlayan duvakların uzunluk konusunda da tek bir standartları yok. Hepsi dilediğiniz gibi, arzu ettiğiniz gibi değişkenlik gösteriyor.

Vera Wang

Gördüğünüz üzere her bir gelinlik tasarımı kendi masalının prensesi olmayı düşleyen gelinler için… Geç kalmadan favori gelinliğinizi seçin!

Sezonun En İyi 20 Gelin Ayakkabısı