İyi bir haberimiz var! Takım elbise bu sonbaharda konfor alanının dışına çıkıyor. Kadife ikililer ya da işin içine giren neon parçalarla, ilhamını sokaktan alan 7 takım elbise görünümüyle, ofiste test sürüşüne çıkın.

Kış Bronzluğu

Henüz vücudunuzdan izleri silinmeyen yaz bronzluğunu devam ettirmenin en kolay yolu, bronz renkli bir takım elbise. Sıcak havalara duyduğunuz özlemi gizlemenin anlamı yok, bırakın kıyafetiniz bunu açık etsin.

 

 

 

Sandıktan Çıkma: Fitilli Kadife

Hem pembe hem de fitilli kadife bir takım elbiseyi bir arada düşünmek zor mu? Karanlık ve sıkıcı kış günlerini, sorbe tadındaki suitlerle aydınlatmanın tam zamanı.

 

 

 

 

Yüksek Doz Baskılar

Takım elbise deyince akla gelen ilk desen ekose. Ancak 2018 Sonbahar/Kış sezonununda bilgilerinizi güncelleyin. Bu kış takım elbiseler her zamankinden daha vahşi ve yüksek doz desen içeriyor!

 

 

 

Atletik 2.0

Ayak bileğini hafifçe saran pantololar, atletizm etkisini formal düzeye taşıyor. Keskin omuzlu karakterli bir ceket ve sivri burun ayakkabılarla, stil hamlenizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Boyutlara Takılmayın

Boyutlar önemsiz. Şortlu takımlar, oversize ceketler, paçaları yerleri süpüren plazzo pantolonlar.. Bu sezon boyutlara takılmadan yolunuza devam edin. Erkek arkadaş gardırobundan yapılacak küçük kaçamaklarla, trende ilk önce siz hakim olun!

 

 

 

Renk Kat: Neon Detaylar

Takım elbiseler her ne kadar sıkıcı olsa da, onları eğlenceli kılmak mümkün. Ofis stilinin başı çeken ikilisinin yanına, neon renkler ekleyerek, hem gününüzü hem de görünümünüzü renklendirin.

 

 

 

Cesur Renkler

Yeterince cesur musunuz? Cevabınız evetse, hem ofiste hem de sokakta canlı renklerle randevunuzu şimdiden ayarlayın.