Geçiş sezonunu ustalıkla atlatmanın yolu, kat kat giyinmek zorunda kalırken çabasız şıklık sinyalleri vermektir. Peki bu durumda önemli noktalar nedir? Saymaya sezonun en hit parçası midi eteklerinden başlayabiliriz. Karakterli ceketler, oversize kazaklar, rengarenk gömlekler ve slouchy çizmelerle mükemmel eşleşen sezonun midi boylu yükseleni, minimum efor maksimum stil vadediyor.

Ekosede Doz Aşımı

Ekosenize biraz daha ekose katmak ister misiniz? Cevabınız evetse, sizi Pernille Teisbaek’in doz aşımı görünümüne davet ediyoruz. ‘Ekoseyle ekose mi olur?’ diyenlerse, bir daha düşünmekte fayda var.

 

 

 

 

 

 

Güneş Kadar Sıcak: Turuncu

Güneş kadar sıcak, enerjisi de bir o kadar yüksek renk, turuncu. Mevsimsel karamsarlıktan öteye gitmek için ideal. Güne renk katmak içinse ondan daha iyisi düşünülemez.

 

 

 

 

 

 

 

 

Işıltı Kat

‘Less is More’ manifestosu size göre değilse; pul, payet ve dahası benden sorulur diyorsanız, aradığınız midi etek görünümünü buldunuz. Midi etekler çoğu zaman sıkıcı ve mütevazı olarak düşünülse de Caroline Daur, bu konudaki fikirleri çürütüyor.

 

 

 

 

Ofis Zamanı

Midi etekler için ofis stilinin kurtarıcısı desek yalan söylemiş olmayız. Sağladıkları konfor alanı ve rahat hareket etme kabiliyetiyle, ofiste aşırıya kaçmamak için kurtarıcı parça. Tabii ki ekürisi karakterli bir ceket olmadan asla!

 

 

 

 

 

 

Vahşi Yaşam

Vahşi doğadan ilham alan ve doğanın verdiği her şeyi tümüyle kabul eden biriyseniz, vahşi baskıları karıştırmak sizin için çok da zor olmayacaktır. Zebra, yılan, leopar… Vahşi yaşam rehberi hepimiz senin izindeyiz!

 

 

 

 

 

 

Parçalı Bulutlu

Asimetrik etekler her mevsim, gardırobun as parçası olmuştur. Eşit ölçülere karşı duran ve zıtlık yaratan tasarımların, başına buyruk duruşu sizi korkutmasın. Rüzgarla flört etmek onların tek eğlencesi.

 

 

 

 

 

 

 

Kusursuz Kontrast

En güçlü, en net ve en şık ikili: Siyah & beyaz. Kusursuz kontrast yaratan bu ikiliyi, farklı dokularla bir arada kullanıp ekstra zıtlık yaratmaksa sizin elinizde. Feminen saten bir eteğin üzerinde konumlanan oversize kazaklar, olasılık dahilindeki tüm kontrastlara cevap veriyor.