Karlie Kloss

Stilini gündüzden geceye taşıyacak yatırımlık palto isteyenler doğru adrestesiniz. Karlie Kloss onaylı konforu yüksek Max Mara’nın ikonik paltosu abartısız ve yalın kimliğiyle soğuk havalarla aranızdaki buzları eritmeye kararlı!

 

 

 

 

 

 

 

Jennifer Lopez

Sokak modasından doğal seçilimle elenen paltoları bir kenara bırakın, stilinizde eskimeyecek parçalara yatırım yapın!Jennifer Lopez onaylı Max Mara palto, ultra feminen duruşuyla hızla değişen zamana meydan okuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Rosie Huntington- Whiteley

Max Mara’nın alametifarikası haline gelen Teddy Bear paltolar, kilometrelerce öteden saptanıyor! Rosie Huntington-Whiteley onaylı ultra yumuşak Max Mara palto, hem stilinizi hem de ısıyı ikiye katlayacak.

 

 

 

 

 

 

Elsa Hosk

İlhamını Londra ve Paris’ten alarak pop bir havaya bürünen Max Mara’nın hacmi bol paltosu, ünlü model Elsa Hosk’un üzerinde hareket alanının sınırlarını zorluyor!

 

 

 

 

 

 

 

 

Hailey Baldwin

Max Mara’nın Teddy Bear paltosu dış dünyaya karşı gardını alarak sıcacık bir tavır sergiliyor. Hailey Baldwin onaylı, ilhamını topraktan alan imza paltoya eşlik eden pembe tüylü terlikler stilinizi başka bir boyuta taşıyacak.