Pictured: Justin Bieber, Hailey Baldwin BACKGRID USA 26 AUGUST 2018 BYLINE MUST READ: Vasquez-Max Lopes / BACKGRID USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*

15 Kasım’da Justin Bieber’ın Instagram’dan verdiği bariz mesajdan Hailey Baldwin’in soyadını değiştirmesinin an meselesi olduğunu anlamalıydık. Mesaj ne miydi? Hailey Baldwin’le el ele tutuştuğu aşk dolu bir kare paylaşan Bieber’ın fotoğrafın altına yaptığı yorum şuydu: “Benim karım mükemmel.”

justin bieber

Üstünden 24 saat geçmeden Hailey Baldwin cephesinden de Justin Bieber’ın bu jestine yanıt geldi. Instagram adını Hailey Baldwin’den Hailey Rhode Bieber’a çeviren ünlü model hayranlarını daha fazla merakta bırakmadan tüm dedikodulara son noktayı koydu. Aslında çift, Eylül ayında New York’taki bir evlenme dairesinde dünya evine girmişti fakat Justin Bieber ve Hailey Rhode Bieber (Alışmamız biraz zaman alacak!) bu dedikoduları doğrulayana kadar sadece rivayetten ibaretti.

Ayrıca Hailey Rhode Bieber’ın yen giyim markasının isim hakkını almak için yaptığı başvuruda Bieber soyadını kullanmayı tercih ettiği de biliniyordu. Fakat Instagram’daki radikal kararına kadar gözlerimizle görmeden inanmamıştık!