Sizler İçin Megan Markle’nın Favori 10 Bakım Ürününü Araştırdık!

Temizleme Mendilleri

Meghan Markle yüzünü yıkamak, makyajını temizlemek istemediği ve tembel hissettiği günlerde cilt temizleyici mendillerden yardım alıyor. Cildindeki makyaj tabakasını alan ve gözenekleri arındıran bu mendiller ünlü güzelin yatağının baş ucunda da bulunuyor.

 

 

Peeling

Uygulandığında köpürerek cilde nazik bir eksfoliasyon yapan bu ürün sadece Meghan Markle’ın değil J-Beauty’nin de favori ürünlerinden. Meghan Markle’ın ışıltılı cildinin ilk adımını işte cildi yenileyen bu pirinç enzimli pudra oluşturuyor.

 

 

Cilt Cilası

Meghan, lüks ürünlerin yanında Indie markaların da takipçisi. Meghan’ın cildine sağlıklı parlaklığını veren ikinci ürün ise glikolik asitle cilde cila yapan, indie marka Jam Marini’nin bu losyonu.

 

 

 

Yoğun Nem

İster yaşlanma belirtilerine savaş açın isterseniz de Meghan gibi basit adımlar takip edin, herkesin rutininde olmazsa olmaz bir adım var: Nemlendiriciler. Meghan’ın çözümü ise cilde yoğun nem yükleyen Kate Somerville’in bu serumu.

 

 

Gür Kirpikler

Meghan Markle’ın doğal makyajdan hoşlandığını artık hepimiz biliyoruz. Takma kirpiklerden pek hoşlanmayan Meghan Markle’ın sırrı ise düzenli olarak uyguladığı kirpik bakımı.

 

 

 

Aromatik Duş

Banyo rutininde yoğun kokulu ürünleri seven Meghan Marklei Dr. Bonner’ın ürünlerine hayran. Daha ferah ve aromatik bir dokunuş için lavanta özlü duş jelini kullanan Meghan, sıcak ve tatlı bir koku istediğinde ise aynı ürünün bademli versiyonunu kullanıyor.

 

 

Vücut Bakımı

Jennifer Lopez vücudunu 300 Dolarlık yüz nemlendiricisiyle nemlendiredursun, Meghan favorisi Nivea’dan vazgeçmiyor.

 

 

 

 

Dudak Kalkanı

Cidline ve vücuduna bakım yaparken meghan dudaklarını da unutmuyor, siz de unutmamalısınız! Fresh’in dudaklara nem bariyeri oluşturup bakım yaparken bir de doğal bir renk veren bu ürünü, naturel güzel Meghan’ın olmazsa olmazlarından.

 

 

Sakin Saçlar

Meghan kalın telli ve kıvırcığa göz kırpan saçlara sahip. Dolayısıyla kabarmadan şikayetçi olan yeni nesil prensesin saçları için bulduğu çözüm ise bakım maskeleri. Kerastase’ın saçları sakinleştiren bu ürünü, Meghan’ın hacimli, parlak ve bakımlı saçlarının arkasındaki kahramanlardan.

 

 

Gizli Silah

Doğal bakım yağlarının faydaları tartışılmaz. Meghan’da bu ekole ayak uyduranlar arasında. Şimdilerde artan seyahatlerinde güzel yıldız çay ağacı yağını yanından ayırmıyor. Akneden sinek ısırığına ve yaralara kadar birçok probleme iyi gelen bu ürün Meghan’ın gizli bakım silahı.