Son zamanlarda Philadelphia 76ers oyuncusu Ben Simmons’la süregelen ilişkisinin de ona verdiği yetkiyle daha sık NBA maçlarına katılan ünlü süpermodel Kendall Jenner’ı daha önce hiç böyle görmemiştiniz! Fakat ne yazık ki Kendall Jenner’ın bu sempatik tavırları Kardashian lanetini kaldırmaya yetmedi.

Sevgilisi Ben Simmons’ın oynadığı Philadelphia 76ers’ın, Brooklyn Nets’i 127-125’le mağlup etmiş olması Philadelphia 76ers taraftarlarını hiç memnun etmedi. Philadelphia 76ers’ın kendi evindeki hiçbir maçı kazanamıyor olması, son zamanlarda NBA taraftarlarını da rahatsız etmeye başlamıştı. Kendi evindeki 10 maçın 10’undan da eli boş dönen Philadelphia 76ers’ın yenilgisinin Kendall Jenner’ın en ön sıradan sevgilisinin maçını izlemeye gitmesiyle bir bağlantısı mutlaka olmalıydı. Nihayetinde NBA taraftarları Kardashian laneti olarak adlandırdıkları bu durumu sonlandırmak için Change.org sitesinden imza kampanyası bile başlattı.

kendall jenner

Üç bini aşkın taraftar imzaladıkları kampanyada tek bir ağızdan şunları söyledi:  “Jenner, Sixers’ın (Philadelphia 76ers takımı) ligin en kötü takımı olan Cleveland Cavaliers karşısında yenildiği maçta en öndeydi. Bizler taraftarlar olarak Kendall Jenner’ın maça katılmasıyla özel olması gereken sezonu mahvetmesine izin veremeyiz. Takımın kendi evinde 10-0 başladığı sezonda, Jenner’ın katıldığı, kendi evindeki ilk maçı kaybetmesi bir tesadüf değil. Daha kötüsü, hiç kazanamayan Cavaliers takımı Black Friday maçını kazandı. Bu açıklanamaz. Ben Simmons’un kariyeri tehlikede. Bu çılgınlık durmalı.”

Ünlü süpermodelin uzun dönem sevgilisi Ben Simmons’ın son maçını en ön sıradan izlemeyip geri planda kalmayı tercih etmesi de dikkat çekti. Acaba Kendall Jenner bu hamlesiyle taraftarlara bir beyaz bayrak mı salladı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here