Sıcak Temas

Sıcak Temas

Gigi Hadid’in konforundan ödün vermeyen günlük stilinde kilit nokta; kamuflaj gözlüğü ve şapkası! Baştan aşağı beyazlara bürünen ünlü süpermodelin XXL militer çantası stiline sportif bir dokunuşta bulunuyor. Beyaz sneaker’ların zamansız tavrına kapılan Gigi Hadid’in atletik gündüz stili, spor giyime sınıf atlatıyor.

 

 

 

 

 

 

Yerlerdeyim, Yerlerde!

Tepeden tırnağa spor giyinip cool’luğunuzdan ödün vermemek mümkün. Nasıl mı? Umulmadık bir stil hamlesiyle. Gigi Hadid’in gri eşorfman takımının ekürisi yerleri süpüren krem rengi trençkot cool olma yolunda atılan en doğru hamle! Kedi gözlükler, beyaz bir clutch, eller cepte ve saçlar fora; sokaklarda süpermodel alarmları çalıyor!

 

 

 

 

 

 

Risk Yönetimi

Risk Yönetimi

Gece-gündüz çizgisini ortadan kaldırmaya sıcak bakar mısınız? Gigi Hadid’in üzerinde gecesi gündüzüne karışmış parçalar, bu durumdan pek memnun. Eşorfman takımın, sivri burun botlarla ve Fendi logomanyasıyla olan ten uyumu ise gözden kaçmıyor!

 

 

 

 

 

 

 

Ring Seferleri

Dümdüz siyah bir tayt, beyaz sneaker ve crop-top sweatshirt; Gigi Hadid’in hareket sensörlü stilinin olmazsa olmazları. Siz de ünlü süpermodel gibi boks ringinde saatlerinizi harcıyorsanız stilinizi bir üst seviyeye taşıyacak stratejik hamleleri düşünme vakti çoktan geldi!