Victoria Beckham, Kim Kardashian, Kylie Jenner hatta Kate Middleton… Saydığımız bütün ünlü isimleri çocuklarıyla görmeye alışığız ve onların çocuklarıyla çizdikleri mutlu aile tabloları içimizi ısıtıyor. Ancak görmeye alışık olmadığımız bir şey var. Amal-George Clooney çiftinin ikizleri: Ellave Alexander. Hollwood’un ünlü çifti, bir yaşındaki ikizlerini kameralardan uzak tutmaya çalışsa da, sevimli bebekler ve Amal Clooney geçtiğimiz gün New York’ta bir otelden çıkarken görüntülendiler.

Biliyoruz ki annelik oldukça aksiyon gerektiren bir müessese. Özellikle de ikizleriniz varsa. Ancak insan hakları avukatı ve aktivist kişiliğiyle tanınan Amal Clooney, bu durumdan pek de muzdarip görünmüyor. Geçtiğimiz günlerde Birleşmiş Milletler Muhabirleri Derneği Ödülleri’ne katılan ve Yılın Küresel Vatandaşı ödülünü alan 40 yaşındaki Amal Clooney, anlayacağınız üzere, aile yaşantasının yanı sıra, iş hayatında da oldukça başarılı bir isim.

Güçlü kadınların, güçlü bireyler yetiştireceğine inanıyoruz ve Amal Clooney ile ikizlerinin sevimli anlarına şahitlik etmek için sabırsızlanıyoruz!

Amal Clooney