Gigi Hadid’in stil üniforması haline gelen takım elbiselerin, Gigi Hadid aracılığıyla bize anlatmak istediği bir şeyler var. Evet, belki gizli kapılar ardından çıktılar fakat potansiyellerinin tamamını açığa çıkarma çabasındalar! O halde sorumuz gelsin: Takım elbisenizi nasıl alırdınız? Maskülen kodlara teslim mi olsun yoksa tercihini feminenlikten mi yana yapsın? Gigi Hadid cevaplıyor, biz de dinliyoruz.

Kod Adı Beyaz

Tepeden tırnağa beyaza bürünmek mi? Gigi Hadid’in takım elbise oyununda varsa sizinkinde neden olmasın! Asil ve feminen beyaz takım elbiselerin maskülen tavrıyla çapraz ateşte.

 

 

 

 

Living Coral

Pantone tarafından belirlenen 2019’un rengi ‘Living Coral’la tanışmanın tam sırası. Living Coral, enerjisi ve ritmiyle hem modunuzu hem de stilinizi bulutların üzerine çıkarmaya aday.

 

 

 

 

İki Gömlek Üstün

Gigi Hadid’e iki gömlek üstün gelen hardal rengi takım elbise, sofistike bir stile sahip olmanın en kestirme yolu. Ünlü süpermodelin hardal tonlarındaki takım elbisesine karşılık veren bordo ruju ise etki tepki kanununa kanıt.

 

 

 

 

Doz Aşımı

Optimist pembenin iyimser tavrı takım oyununuza dahil olmakta ısrarcı. Metalik pembe takımındaki püskül sentezi ve kendi haline bıraktığı saçlarıyla Gigi Hadid yine cool, yine göz kamaştırıcı.

 

 

 

 

Çabasız Denim

Denimin en çabasız hali Gigi Hadid’den sorulur. Takım elbiselerin sade ve çarpıcı dünyasına anında adapte olan denim, hem cool hem de şık olmanın kalıcı formülü.

 

 

 

 

 

Dikey Limit

Bırakın çizgiler aşağı doğru aksın, siz de sokaklarda ev modunun tadını çıkarın! Gigi Hadid’in entellektüel pijama stilinin alt metni: Yatağınızda geçirdiğiniz tembel saatlerin süresini ikiyle çarpın!