Rihanna, Fenty Beauty ile büyük oynamakta kararlı. Renk ailesi 40 özel tonu içeren fondöteni ile güzellik dünyasına çığır açan bir perspektif getiren başarılı yıldız, ard arda çıkardığı yenilikçi ürünleri ve ‘Her Ten Rengine, Her Kültüre Uygun’ güzellik mottosuyla kozmetik dünyasındaki yerini sağlamlaştırmıştı. Yeni ürünleri arasındaki bekleme süresini kısaltan ve biz güzellik meraklılarının kalp atışlarını sürekli yüksek tutmayı başaran Riri ve Fenty Beauty, şimdi de sınırları zorlayan bir concealer ailesi ile karşımızda.

40 tonun ardından daha ne kadar geniş bir koleksiyon yapılabilir diye düşünebilirsiniz, üstelik bir concealer için! Rihanna azmiyle bizi büyülüyor çünkü markanın ilk resmi concealer’ı Fenty Beauty Pro Filt’r Concealer tam 50 tonluk bir renk yelpazesine sahip. Yeni kapatıcısıyla birlikte Pro Filt’r fondötenine de 10 yeni ton ekleyen ve her concealer için tam uyumlu bir fondöten barındıran marka, concealer tonunu bulmakta zorlanan acemi makyaj tutkunlarının da işini kolaylaştırıyor.

Pro Filt’r kapatıcının dokusu da serinin fondöteninden hoşlananların beklentilerini karşılayacak. Kremsi, pigmentasyonu yüksek, çizgilere dolmayan ve oldukça kalıcı olan bu formülü makyaj koleksiyonumuza eklemek için sabırsızlanıyoruz, çünkü concealer’ın hangover’ınızı, kötü kararlarınızı ve koyu halkalarınızı gizleyeceğini söyleyen Rihanna’ya inancımız sonsuz.