Tutkulu, güçlü ve pişmanlık duymayan bir anka kuşu, moda endüstrisi üzerinde yükselmek için hazırlanıyor. İtalyan tasarımcı Giuseppe Zanotti ve İngiliz star Rita Ora tarafından ortaklaşa hazırlanan kapsül koleksiyon ‘Giuseppe for Rita Ora’ ile tanışmak için hazır olun!

Tasarımcı “Rita’nın üç farklı yüzünü temsil eden bir dizi stil yaratmak istedim: Çabasız, cool ve çekici” diyor.

Giusepper Zanotti, Rita Ora

24 Ocak’ta dünya çapında lanse edilecek özel koleksiyon, Giuseppe’nin ikonik tasarım kodları ile Rita’nın imza stilinin mükemmel kesişimi. İtalyan işçiliğinin ve feminen gücün harmanlanmasıyla yaratılan koleksiyon için, şevkli ve baştan çıkarıcı desek, haksız sayılmayız.

Rita Ora“Giuseppe ile çalışmak bir hayaldi. Saf bir eğlenceydi. Aynı vizyon ve enerjiyi paylaştığınız biriyle ortak bir iş çıkarmak önemli. Giuseppe’nin hayal gücü sınırsız ve onunla birlikte özgüvenli, özsevgili ve cesaret içeren ayakkabılar yarattık” dedi.

Giusepper Zanotti, Rita Ora

Yıllar boyunca Lady GagaAriana Grande ve Rihanna gibi yıldızların dünya turları için çalıştığı Giuseppe Zanotti, “Müzik her zaman benim tasarım etiyomun merkezinde olmuştur. Müzik dünyası sonsuz bir ilham kaynağı. Olağanüstü duygusallık ve güç karışımıyla Rita, büyük bir ilham olduğunu kanıtladı” diyor.

Koleksiyonu kutlamak için Giuseppe Zanotti ve Rita Ora, 24 Ocak’da Beverly Hills Saks Fifth Avenue‘de gerçekleşecek lansmana ev sahipliği yapacak.