Meghan Markle’ın New York seyahatinde neler oluyor? Sussex Düşesi, yakın arkadaşları tarafından hazırlanan baby shower partisi maksadıyla, beş gecelik bir konaklama için, hafta sonu Manhattan’a gitti.

Kanadalı stilist Jessica Mulroney’in ev sahipliği yaptığı ve konuk listesinde aktör Abigail Spencer ve tasarımcı Misha Nonoo’nun da bulunduğu etkinliğin detaylarına erişim kısıtlı, güvenlik üst düzey.

Görev dışı durumlarda genellikle, kendini siyahın kurtarıcılığına teslim eden Meghan Markle, bu huyundan yine vaz geçmedi. Ancak keşfedilmemiş sularda yüzdüğü bir gerçek. Eski Suits yıldızının, William Vintage tarafından tedarik edilen, 1965 yapımı Courrèges Haute Couture siyah brokar paltosu, Düşes için yeni bir stil deneyimi olsa da, Le Specs gözlükleri ve Carolina Herrera çantasıyla aşina olduğumuz modern görünümüne U dönüşü yaptı.

meghan markle

Yeni Royal bebeğin, Nisan ayında dünyaya gelmesi bekleniyor. Sussex Dük ve Düşesi, 23-25 Şubat tarihleri arasında Fas yolcusu ve bu kraliyet ziyareti onların, doğumdan önceki son denizaşırı seyahati.