Geçen son 2 yıla baktığımızda, Angelina Jolie‘nin zor bir süreçten geçtiği su götürmez bir gerçek. Brad Pitt ile yaşadığı zorlu boşanma süreci, boşanma kararından bu yana süregelen velayet davası ve tüm bunların yanında çocuklarıyla birlikte sürdüğü izole yaşam. Mümkün olduğunca göz önünde olmamaya, aile hayatını korumaya özen gösteriyor Jolie. Neyse ki arada hayata karıştığı, doyasıya keyif aldığı anlar da oluyor. Tıpkı dün akşam katıldığı Disney yapımı Dumbo filminin galasındaki gibi.

19-03/12/angelina-jolie-knox-leon-jolie-pitt-zahara-marley-jolie-pitt-vivienne-marcheline-jolie-pitt-shiloh-nouvel-jolie-pit-1135245483-1552383885.jpg

Kırmızı halıyla çocukları Knox Leon Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt, Vivienne Marcheline Jolie-Pitt ve Shiloh Nouvel Jolie-Pitt ile beraber katılan Jolie’yi uzun zamandır böyle neşeli, böyle kalabalık görmemiştik. Yüzüne yansıyan o içten tebessümden bahsetmiyoruz bile.

Filmin galası için inci grisi, ipek şifon bir Versace elbise tercih eden Jolie, hem doğal güzelliği, hem de sağlıklı görünümüyle son dönemde hakkında çıkan aşırı kilo kaybı yaşadığına dair haberlere de kendine yakışan bir şekilde cevap vermiş oldu böylece.