Cildinizin kış mevsiminin ağırlığından kurtulması için ufak bir detoks şart. Derinlemesine arımış, zararlı etkenlere karşı gardı güçlenmiş ve yeni sezona hazır bir cilt için bahar temizliğinin en önemli adımlarından biri olan detoks etkili en iyi 10 bakım ürününü keşfedin.

Peter Thomas Roth Cucumber De-Tox Bouncy Hydrating Gel

Kremlerin ciltte bıraktığı his size ağır geliyorsa, salatalığın detoks etkisinden gücünü alan jel formüllü bu nemlendiriciye bir şans verin.

 

 

 

 

Ren Clarimatte Invisible Pores Detox Mask

Büyük gözeneklerden şikayetçiyseniz bu maskeyi mutlaka deneyin. Faydalı yağlar ve yumuşak kille cildi arındıran ve çevresel etlkenlere karşı savaşan ürün aynı zamanda laktik asitle cilt yüzeyini yeniliyor.

 

 

 

Estée Lauder NightWear Plus Antioxidant Night Detox Creme

C ve E vitamini gibi antioksidanlarla yüklü bu gece bakım kremi aynı zamanda cilde detoks uygulayan deniz yosunu özleri de içeriyor.

 

 

 

 

Boscia Detoxifying Black Cleanser

İçeriğindeki aktif kömür, C vitamini ve glikolik asitle ciltteki fazla yağı alıp gözenekleri temizleyen ve cildi arındıran bu ürün geriye parlak, yumuşak ve taze bir görünüm bırakıyor.

 

 

 

 

Murad City Skin Overnight Detox Moisturizer

Gün içinde çevresel etkenlerin cildinize verdiği ağır yükü ve zararı Murad’ın şehir hayatının ortaya çıkardığı cilt problemleriyle savaşan bu detoks etkili kremiyle ortadan kaldırın.

 

 

 

 

Clarins Detox Booster

Cilt bakım ürünlerinizin etkisini artıran booster’ların detoks formülleri de mevcut. Clarins’in bu ürününü favori serumunuza, nemlendiricinize veya fondöteninize karıştırın ve anında çifte etkinin tadını çıkarın.

 

 

 

 

Origins Warm Down Warming Lava Scrub to Detox and Smooth

Bu ürün yüzünüz değil vücudunuz için. Sonuçta onun da kış ağırlığını üzerinden atması lazım. Ciltle temas ettiğinde ısınan ve cildi arındırarak kuru bölgeleri yok eden bu vücut scrub’ı kasları rahatlatıyor ve adeta duşta bir sauna ortamı yaratıyor.

 

 

 

Dr.Jart+ Black Label Detox BB Beauty Balm

Ciltteki renk ve doku eşitsizliklerini kapatmak aynı zamanda da cilde bakım yapmak için Dr. Jart’ın bu detoks etkili BB kremi favorilerimiz arasında.

 

 

 

 

Caudalie Polyphenol C15 Overnight Detox Oil

Tamamıyla bitkisel özlerden elde edilen bu yağ karışımı siz uyurken cildi ölü hücrelerden arındırıyor ve serbest radikalleri ciltten uzaklaştırıyor.

 

 

 

 

First Aid Beauty Detox Eye Roller

Soğutucu başlığı ve kafein ile göz altlarındaki şişkinliği gideren bu bakım ürünü içeriğindeki peptidlerle de kolajen üretimini hızlandırıyor.