Sandıktan çıkma nostaljik çantalardan, korumacı XXL güneş gözlüklerine.. 2019 İlkabahar/Yaz sezonunun, öne çıkan 10 aksesuar trendini derledilk.

XXL Çantalar ile ilgili görsel sonucu

XXL Çantalar

Bu çantalar gerçekten çok büyük. İçine ne koysanız alıyor. Tek sorunlarıysa, içinde aradığınızı rahatlıkla bulamamanız. Ama Versace’nin bunun için de bir çözümü var: Transparan çantalar.

Ä°lgili resim

Saç Süsleme Sanatı

2019 İlkbahar/Yaz sezonunda saçları süslemek adeta bir sanata dönüşüyor. Prada bu sezon defilesinde 50 gösterişli saç bandına yer verdi. Dior, bale ruhundan ilham alan saç bandlarıyla minimalist bir tutum sergilemeyi tercih etti.

çanta trendleri ile ilgili görsel sonucu

Sandıktan Çıkan Çantalar

Tasarımcılar bu sezon tüm miraslarını sandıktan çıkardı. Dior Saddle Bag ile başlayan furya, bir çok markayı da etkisi altına aldı. Modaevleri, aksesuarları modernize ederek geçmişlerine saygı duruşunda bulundu.

Natürel Dokular

Natürel Dokular

‘2018 yazının en akılda kalan plaj aksesuarı nedir?’ diye sorsak, hepimizin aklına Jacquemus’ün devasa boyutlu hasır şapkası gelir. 2019 yazında da durum tek bir farkla aynı. Şapka yerine, gücü eline doğal dokulu çantalar alıyor.

ayakkabı trendleri ile ilgili görsel sonucu

Joker Parça: Mule

Her sezonun bir joker parçası var. Yaz sezonunun da kesinlikle mule’lar. Hem topuklu hem de terlik olmaları, onları istediğiniz görünüme kolayca adapte edebilmenizi sağlıyor. İsterseniz jean ve beyaz bir gömlek, isterseniz de en şık gece kıyafetinizin altına giyin.

gözlük trendleri ile ilgili görsel sonucu

 

Korumacı Güneş Gözlükleri

Mega camlı güneş gözlükleri bu sezon korumacı bir tavır takınıyor. Gucci, Loewe, Miu Miu, Tod’s ve Tom Ford mikro lenslere tepkili. Paris Hilton ve Kim Kardashian tarafından da desteklenen trend, sörf stili ve spor estetiği arasında bir yerde.

İki Çanta Aynı Anda

İki Çanta Aynı Anda

Ofis saatleri, koşuşturmacalar, günlük işler derken tek bir çanta yetmez oldu. Günümüz dünyasının yoğun temposuna aşina olan tasarımcılar da bu duruma el attı ve çantaları ikiledi. Tek bir çantayla yetinemeyenler bu trend tam size göre!

Farklı Rotalardan Sevgilerle...

Farklı Rotalardan Sevgilerle…

Seyahat etmenin cazibesi reddedilemez bir gerçek. Tatilden alınan hediyelik eşyalarsa 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda tasarımcılara ilham kaynağı oldu. Prada’nın Kaliforniya’dan esinlenen batik boyama çantalarından Coach’un kamp ruhunu ateşleyen sırt çantalarına, tasarımcılar farklı tatil rotalarından sesleniyor.

Hem Feminen Hem Eğlenceli Tüyler

Hem Feminen Hem Eğlenceli Tüyler

Her ne kadar herkese göre bir trend olmasa da, bu sezon tüylerle işiniz var! İster çanta, ister ayakkabı ya da küçük bir aksesuar, feminen ve eğlenceli tüylerle randevunuzu şimdiden ayarlayın.

Elegan Bel Çantaları

Elegan Bel Çantaları

Son birkaç sezondur rüşdünü ispatlayan bel çantaları bu sezon, sportif olduğu kadar aynı zamanda elegan bir duruş sergiliyor. Sanıyoruz ki Salvatore Ferragamo’nun ekstra mini çantası size her şeyi anlatıyordur.