Hangi güzellik detayları devam ediyor, hangileri başkalaşıyor ve evrim geçiriyor: 2019-20 Sonbahar/Kış sezonunun 12 saç ve makyaj trendini keşfedin.

Cool Rapunzel

Cool Rapunzel

XL uzunlukta, ekstravagan saç görünümleri önümüzdeki sezon prenses formundan kurtulup daha cool ve grunge bir havaya bürünüyor.

Yeni Nesil Simler

Yeni Nesil Simler

Simler birkaç sezondur hayatımızda var. Ancak yeni dönemde simleri daha cesur uygulamalarla göreceğiz. Kalın parçacıklı ürünlerden kirpik ve saçlardaki ışıltılara simler sonbahar/kış sezonunda çıtayı yükseltiyor.

Heykelsi Perçemler

Heykelsi Perçemler

Önümüzdeki sonbahar/kış mevsiminde perçemler altın çaığını yaşayacak diyebiliriz. Bu kesimi şekillendirmek içinse strüktüre sahip, heykelsi formlar tercih edilecek.

Sağlıklı Ciltler

Sağlıklı Ciltler

Bu çağrımıza kulak verin: Cilt görünümleri artık o kadar taze ve doğal bir havaya sahip ki yeni sezonda fondöten ve kapatıcılardan çok cilt bakımı ürünlerine yatırım yapmanız gerekecek.

Canlı Floraller

Canlı Floraller

Renkli far paletlerini şimdiden stoklamaya başlayın. bahar aylarının pastel floralleri daha canlı hatta neona göz kırpan tonlarıyla yeni sezonda da bakışlardaki dominant tavırlarını sürdürüyor.

Dokulu Dalgalar

Dokulu Dalgalar

Pürüzsüz Hollywood buklelerini unutun. Su dalgasıyla şekillendirilen ve hacim verilen dokulu saçlar yeni sezonda görünümünüze nostaljik ve umursamaz bir hava verecek.

Ekstravagan Kirpikler

Ekstravagan Kirpikler

İster takma kirpiklerden yardım alın, ister eyelinerınızdan isterseniz de dekoratif unsurlardan: 2019-20 sonbahar/kış sezonunda odak noktalarınızdan biri karakterli kirpikler olacak.

Herkes için Kırmızı

Herkes için Kırmızı

Kırmızı önümüzdeki sonbahar/kış sezonunda kurallarından ve sınırlarından kurtuluyor. Kırmızıyla lekelenmiş dudaklar, simler ve geniş bir renk yelpazesiyle yeni trendlerde herkes için bir kırmızı var.

Odak Nokta Aksesuarlar

Odak Nokta Aksesuarlar

Minimal saç akseaurları hayatımızdan çıkmasa da yeni sezonda zirveyi boyut atlayan ben buradayım diyen tasarımlar ele geçirecek. Kristallerden oluşan taçlari kurdele üstü tüyler, zincirler ve dahası: Aksesuar dolabınızda yer açmaya hazır olun.

Dekoratif Makyaj

Dekoratif Makyaj

Makyaj sadece bir güzellik unsuru değil, kendinizi ifade etme biçimi. Sonbahar/kış sezonunda iki boyutluluktan kurtulan güzellik portreleri alışılmışın dışında, 3 boyutlu, daha deneysel ve editoryel bir dünyaya kapılarını açıyor.

Bakışlarda Kaligrafi

Bakışlarda Kaligrafi

kalın uçlu eyelinerlarınızı şimdiden hazırlayın. Bu trend incecik bir eyeliner sürmekte zorlananlar için. Kaligrafik kedi gözü makyajları yeni sezonda bakışlarınızı ön plana çıkaracak.

Parlak, Eforsuz ve Romantik

Parlak, Eforsuz ve Romantik

Dağınık ama ön planda bir ayrım, rüzgarda savrulmuş gibi dağınık ve eforsuz tutamlar ve tüm bu görünümün romantik tavrını yükselten tel tokalar: Önümüzdeki dönemin saç portrelerinde cool bir masalsılık var.