Sezonun popüler oje renklerini öğrenfik, peki manikür trendleri neler? Yeni mevsimde tırnaklarınızı süsleyecek ve güzelliğinizi tamamlayacak tasarımları keşfetmenin tam zamanı! Trend basamaklarını hızla tırmanan favori 5 manikür trendini keşfedin.

Sofistike Taşlar

Hem bu yaz hem de önümüzdeki kışın hitlerinden olan swarowski tırnaklar, rafine ve sofistike formlarıyla karşınızda. Eğer tırnaklarında ışıltıdan hoşlanmayanlardansanız bu görünüme bir diğer popüler alternatif de incili tasarımlar.

 

 

 

Monokrom

Tırnaklarınıza ekstravagan tasarımlar uygulamanıza gerek yok. Modanın joker kurallarından monokrom görünümlere ayak uyduran tırnaklarınızla da güzelliğinize karakter katabilirsiniz. Tek ton kombinleri tamamlayan yeni güzellik kodları, kıyafetinizle aynı renk ailesine sahip tırnaklarınız.

 

 

 

Sanat Akımı

Grafik detaylarla hazırlanan, minimal, modern sanat ilhamlı tırnaklar güzelliğinize sofistike ve farklı bir duruş kazandırıyor. Bu görünümdeki artist Shira Barzilay’ın işlerinden ilham alan tırnaklar ise favorimiz!

 

 

 

 

Ombre Neon

Degrade tırnak sanatı belki yeni değil, ama kesinlikle bu sezon denemeniz gereken trendlerin başında geliyor. Kylie Jenner’ın dagavorisi olan, sezonun bir diğer hiti neon tonlarla birleşen bu görünüm hem cesur hem de eğlenceli.

 

 

 

Pastorel Desenler

Hayvan desenli tırnaklar da yeni sezonun yeni gözdelerinden, ancak bu görünümde egzotik hayvanlar yerine pastorel dokular kullanılıyor. İnek desenli bu siyah beyaz manikür Kendall Jenner’dan Ariana Grande’ye yeni nesil güzellik ikonlarının favorisi.