Ünlü süpermodel Gigi Hadid, geçtiğimiz günlerde 24. doğum gününü mütevazı bir temayla kutladı. Le Chalet’de ailesi ve model çevresiyle özel bir doğum günü düzenleyen Gigi, low profile bir kıyafet koduna başvurdu: Zamansız denim. Britney Spears ve Justin Timberlake’in 2001 yılında American Music Awards’daki ikonik denim çıkarmasından ilham aldığını söyleyen ünlü süpermodel denim sınavından başarıyla geçti.

gigi hadid

Denim pantolonu ve ceketiyle sade bir tutum sergileyen cool doğum günü kızının stilindeki hareketli öğeler Dr. Martensayakkabıları ve katmanlı kolyeleriydi. Ünlü süpermodelin doğum gününe katılanlar arasında Ashley Graham, Martha Hunt, Olivia Culpo, Helena Christensen, Hailee Steinfeld, Imaan Hammam, Marc Jacobs gibi isimler de vardı. (Tüm Hadid’ler de oradaydı!) Fakat davetliler arasında dresscode kuralını tamamen çiğneyen biri vardı; o da kırmızı Mango ceketi, Rupert Sanderson sandaletleri, Anya Hindmarch çantası ve Zimmermann elbisesiyle aykırı bir stile imza atan Taylor Swift’ten başkası değildi.

gigi hadid

Bella Hadid de, feminen kökenlerine sadık kalarak cüretkar ve iddialı bir stilin altına imzasını attı. Denimi konfor alanından uzaklaştırarak vahşi tarafa çeken genç süpermodel, kız kardeşi Gigi Hadid’le ters düşen bir stille radarımıza takıldı.

DJ Ty Sunderland’in performans sergilediği gecenin müzik listesinde, Britney Spears’in “Sometimes”, Rihanna’nın “Pon de Replay”, Kelly Clarkson’ın “Since U Been Gone” gibi 90’lara ve 2000’lere damgasını vuran klasik parçalar yer aldı. Gigi Hadid’in favori yemeklerinden biri olan patates ve cheeseburger ikilisinin de menüde olduğunu söylemeden geçmeyelim! Saatler 12’yi gösterdiğinde, Gigi Hadid’i 24 şeklinde bir pasta karşıladı; arkafonda ise Stevie Wonder’ın “Happy Birthday”şarkısı çalıyordu. Denim obsesyonunu başka bir boyuta taşıyan Gigi Hadid’in bir sonraki doğum günü için şimdiden sabırsızlanıyoruz!