Sokağın resmi üniforması denim, 2019 İlkbahar/Yaz sezonuyla birlikte hangi şekillere bürünüyor? Denim üzeri denim giymenin 4 yolunu inceledik.

Ters Orantı

Crop ceket ve diz altı etekle kurulan ters orantı, denim parçalarla oluşturulabilecek en modern görünümler arasında. Maviye en yakışan renk beyazın, etek ceket ikilisine rafine eşliği ise, başka hiçbir yardımcı oyuncuya ihtiyaç duymadan gücünü gösteriyor.

 

 

 

 

Farklı Tarzlardan İlhamla

Yazın giymekten kaçındığımız denim parçaların aksine, güneşin en tepede olduğu noktada dahi tercih edebileceğiniz rahat kesimli flare paça tasarımlar, vücudunuza yapışan pantolonları gölgede bırakıyor. Feminenliğe vurgu yapan büstiyerse, bu görünümde zıt kutupların birleşmesine şahitlik ediyor.

 

 

 

Sezonun Trendi: Asit Yıkama Denim

2019 İlkbahar/Yaz sezonunun deterjan etkisi yaratan trendi, iki parçalı takım oyunlarda da başarısını sürdürüyor. Gelenekçi yapısını 80’lerden alan asit yıkama tasarımlar, yeni sezonda denim alışverişi yapacaksanız radarınıza girmesi muhtemel parçalar arasında.

 

 

 

 

Üçlü İttifak

Birbirinden güç alan parçalar, bu kez üçlü ittifak yaratıyor. ‘Denim üzeri denim’ trendine kat çıkan ceket, olayı öteye taşımaktan son derece memnun. Kendi başlarına dev kadro yaratan bu üçlüyü yaz aylarına bırakmadan denemek için acele edin!