Sonbahar/Kış sezonunun ardından hafiflemeye giden tasarımlar arasında yalnızca hazır giyim parçaları bulunmuyor. Ayaklar da aynı oranda kendini özgürleştirecek tasarımları seçiyor.

1/7

Deniz Kenarından Şehre: Parmak Arası Terlikler

Deniz kenarından şehre sürüklediğimiz parmak arası terliklerde, hala sahil kumu kalmış olabilir dikkatli olun! Şehirlere hızlı girişlerinin ardından, hemen hemen tüm moda haftalarında sokaktaki it-girl’lerin ayaklarında gördüğümüz bu sakin tasarımlar, 2019 yazında da çok moda.

2/7

Modern Dolgu Topuk

Dolgu topukların demode görüntüsü, yeni nesil tasarımlar için geçerli değil. Kendini modern hayata alıştıran sandaletler şeffaf tasarımları ve renkli topuklarıyla, giymek için hala şüphe duyanlara göz kırpıyor.

3/7

Turist Mod: Açık

Orta yaş ve üzeri turistlerin ayaklarında gördüğümüz çirkin ve hantal sandaletler, konfor alanının dışına çıkarak, moda haftalarının sokak stilllerine kadar ulaşıyor.

4/7

90’lara Kafa Tutan Küçük Topuklar

Küçük topukları ve narin tasarımlarıyla, hem gündelik hem de ofis hayatının vazgeçilmezi olan ayakkabıların sivri burunlu olduklarına bakmayın. Aslında özünde bir o kadar romantik ve sevecenler.

5/7

Her Yere Gider

Ofise, partiye, sahile ya da gece kulübüne. Bu terliklerle her yere girmek serbest! İçinde bulunduğu ortama hemen ayak uyduran yalın tasarımlı terlikler, 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda siz nereye o oraya!

6/7

Stil Kodu: Minimalist

Minimal tavırlı kişiliklerin ilk tercihleri arasında yer alan, ince bantlı ve yalın tasarımlı sandaletler, 2019 İlkbahar/Yaz sezonundan önce dayanamayıp kışın çoraplarla eşleşerek kendini sokağa atmıştı. Çorap + sandalet ikilisine bir türlü alışamayanlar içinse, ayakkabıların mevsimi resmi olarak geldi, gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

7/7

#tb: Platform

Platform topukların moda olduğu dönemlerden bir çoğumuz geçtik. Ancak öyle gözüküyor ki, o bizden bir türlü vazgeçemedi. Tasarımlarını güncelleyip uzun zaman aradan sonra önümüze sunan markalar arasında, kendinize en uygun modeli bulacağınız garanti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here