Sonbahar/Kış sezonunun ardından hafiflemeye giden tasarımlar arasında yalnızca hazır giyim parçaları bulunmuyor. Ayaklar da aynı oranda kendini özgürleştirecek tasarımları seçiyor.

1/7

Deniz Kenarından Şehre: Parmak Arası Terlikler

Deniz kenarından şehre sürüklediğimiz parmak arası terliklerde, hala sahil kumu kalmış olabilir dikkatli olun! Şehirlere hızlı girişlerinin ardından, hemen hemen tüm moda haftalarında sokaktaki it-girl’lerin ayaklarında gördüğümüz bu sakin tasarımlar, 2019 yazında da çok moda.

2/7

Modern Dolgu Topuk

Dolgu topukların demode görüntüsü, yeni nesil tasarımlar için geçerli değil. Kendini modern hayata alıştıran sandaletler şeffaf tasarımları ve renkli topuklarıyla, giymek için hala şüphe duyanlara göz kırpıyor.

3/7

Turist Mod: Açık

Orta yaş ve üzeri turistlerin ayaklarında gördüğümüz çirkin ve hantal sandaletler, konfor alanının dışına çıkarak, moda haftalarının sokak stilllerine kadar ulaşıyor.

4/7

90’lara Kafa Tutan Küçük Topuklar

Küçük topukları ve narin tasarımlarıyla, hem gündelik hem de ofis hayatının vazgeçilmezi olan ayakkabıların sivri burunlu olduklarına bakmayın. Aslında özünde bir o kadar romantik ve sevecenler.

5/7

Her Yere Gider

Ofise, partiye, sahile ya da gece kulübüne. Bu terliklerle her yere girmek serbest! İçinde bulunduğu ortama hemen ayak uyduran yalın tasarımlı terlikler, 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda siz nereye o oraya!

6/7

Stil Kodu: Minimalist

Minimal tavırlı kişiliklerin ilk tercihleri arasında yer alan, ince bantlı ve yalın tasarımlı sandaletler, 2019 İlkbahar/Yaz sezonundan önce dayanamayıp kışın çoraplarla eşleşerek kendini sokağa atmıştı. Çorap + sandalet ikilisine bir türlü alışamayanlar içinse, ayakkabıların mevsimi resmi olarak geldi, gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

7/7

#tb: Platform

Platform topukların moda olduğu dönemlerden bir çoğumuz geçtik. Ancak öyle gözüküyor ki, o bizden bir türlü vazgeçemedi. Tasarımlarını güncelleyip uzun zaman aradan sonra önümüze sunan markalar arasında, kendinize en uygun modeli bulacağınız garanti.