2019 yılı, bol nişanlı ve düğünlü bir yıl olacağa benziyor. Uzun süredir birlikte olan çiftler yavaş yavaş nişanlanmaya ve Las Vegas’ta spontane bir şekilde evlenmeye başladı, bazıları da daha planlı hareket edip düğün günlerini beklemeyi tercih etti. Katy Perry ve Orlando Bloom, Sophie Turner ve Joe Jonas, Marc Jacob ve Char Defrancesco derken bu listeye Jennifer Lawrence ve Cooke Maroney çifti de eklendi.

jennifer lawrence

Ünlü oyuncu Jennifer Lawrence, geçtiğimiz Pazar günü uzun dönem sevgilisi, aynı zamanda sanat galerisi sahibi, Cooke Maroney ile New York’ta sade bir törenle nişanlandı. Çiftin nişanları hala gizemini korusa da, Lawrence’ın stilistleri Jill Lincoln ve Jordan Johnson, Instagram’larından tüm merakları giderecek kısa ve öz bir Lawrence karesi paylaştı.

Ünlü oyuncu, L. Wells Bridal imzalı derin V yakalı elbisesiyle yine her zamanki gibi doğal ve sade bir görünüm sergiledi. 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna ait Juliana elbisesiyle duru bir güzellik anına imza atan ünlü oyuncu, romantik ve eforsuz nişan stiliyle görenleri yine büyüledi. (Lawrence’ın L. Wells Bridal elbisesinin kirası 2290 dolar!) Şifon elbisesini Fred Leighton imzalı mücevherlerle tamamlayan Lawrence’ın stilinin geri kalanında Roger Vivier çantası ve Casadei ayakkabıları yer alıyordu. Makyajında her zaman sade ve nude tonlar uygulayan güzel oyuncu, kendini Fulvia Farolfi’nin güvenilir ellerine bıraktı, dağınık topladığı saçları ise Ben Skirvin’in eseriydi.

2018 yılından beri beraber olan ve geçtiğmiz aylarda ani bir kararla evlenmeye karar veren çiftin bir sonraki gündem maddesi tahmin edeceğiniz üzere “evlilik”. Çiftin henüz evlilik tarihi netleşmemiş olsa da, tahminler bu yazı boş geçmeyecekleri yönünde.