Bu sezon dudaklar hiç olmadıkları kadar cesur ve canlı. Sofistike tonlar kendilerini farklı bitişlerle yenilerken flörtöz renkler yaklaşan soğuk günlerde içinizi ısıtacak. Seksapel dozu yüksek bordolardan sıcak karamele, sonbaharda denemeniz gereken 10 ruj rengini keşfedin.

Sofistike Siyah

Maybelline Loaded Bolds Lipstick – Pitch Black

Gotik siyah yeni sezonun en sofistike rengi olmaya aday. Sade bir göz makyajıyla birlikte bu cesur ve aykırı rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 

 

Pembe Nude

MAC Lipstick -Politely Pink

Her sezonun olmazsa olmazı nude dudaklar pembe alt tonlarla yenileniyor. Sedefli bitişlerden mat duruşa makyajsız makyajınızın veya dumanlı bakışların tamamlayıcısı bu rengi çok seveceksiniz.

 

 

 

Şeffaf Mercan

Benefit Chachatint Cheek & Lip Stain

Parlak mercan tonlarıyla renklendirilmiş dudaklar makyajına enerjik ve genç bir hava vermek isteyenlerin olmazsa olmazı.

 

 

 

Flörtöz Pembe

Nars Lip Gloss – Sixties Fan

Parlak pembe kırmızının seksi ve flörtöz dokunuşuna alternatif oluyor. Canlı fuşyadan şeker pembesine her tonuyla bu dikkat çekici renk makyajınızın odak noktası

 

 

 

Canlı Ombre

Givenchy Le Rouge Sculpt Two-Tone Lipstick – Fuchsia

Kore güzelliğinin imza görünümlerinden ombre, canlı tonlar ve oyuncu bitişleriyle güzelliğinize farklı bir dokunuş katacak.

 

 

 

Koyu Vişne

Christian Louboutin Loubilaque Lip Lacquer – Casanovella

Çekici vişne dudaklar koyu alt tonlar ve parlak bir bitişle yenilendi. Şimdi bu renk her zamankinden daha dikkat çekici ve daha seksi!

 

 

 

Sıcak Karamel

Giorgio Armani Rouge D’Armani Lipstick – Sand

Buğulu bakışlarınıza sıcak bir dokunuş katacak farklı karamel, açık nude dudaklardan çekinenlerin en gözde tercihi olacak.

 

 

 

Çikolata Kahve

NARS Powermatte Lip Pigment – Done It Again

Sonbahar deyince akla gelen dökülen yapraklar çikolata kahvesinde canlanıyor. Mevsimin melankolik ve buğulu görünümünü bu tonla makyajınıza taşıyın.

 

 

 

Cesur Mor

Urban Decay Vice Lipstick – Twitch

Parlak ve iddialı mor yerini sağlamlaştırıyor. İster parmağınızla yapacağınız hafif bir uygulama, isterseniz opak ve cesur bir bitişle siz de morun gizemine kapılın!

 

 

 

Ateşli Kırmızı

PAT McGRATH LABS MatteTrance™ Lipstick – Obsessed

Kırmızının her tonunu bu sezon mutlaka denemelisiniz. Alev rengiyle parlayan dudaklar makyajınızın imzası olacak.