İki çocuk annesi Chrissy Teigen, 1 güne sığdırdığı 3 farklı elbise hamlesiyle karşınızda. Omuzlar düşünce ortaya çıkan seksi tavrı mı, blazer ceketiyle elde ettiği militer duruşu mu yoksa turuncu elbisesiye açığa çıkan feminen bileşenler mi? Chrissy Teigen’ın birbirinden farklı üç karaktere büründüğü stil rolündeki yardımcı oyuncu olan elbise en az ünlü model kadar cesur ve cüretkar! 24 saat içinde 3 kez yaptığı stil hamlesiyle ezber bozan Chrissy Teigen’ın jet stili mercek altında.

Omuzlar Fora

Yakaları omuzdan düşen, düğmeleri yer değiştirmiş kendini kruvaze ceket zanneden sıra dışı gömlekler Chrissy Teigen’ın da çekim alanına hapsolmuş. Ünlü modelin deneysel stiline sansasyonel bir dokunuşta bulunan siyah tokalı kemere gelirsek; klasik bir modeli baştan yaratmanın altın kurallarından!

 

 

 

Özel Efekt

Karnaval tadında bir stille karşımıza çıkan Chrissy Teigen’ın gündüz ferahlığı güçlü bir stil tavrına işaret ediyor. Turuncunun renkli notalarına kendini teslim eden ünlü modelin İspanyol tavırlı fırfırlı elbisesi karakterli bir duruş sergiliyor.

 

 

 

 

 

 

Ciddiyete Davet

Beyaz gömlek-elbisesinin üzerine giydiği siyah blazer ceketiyle cool bir gündüz görünümüne imza atan ünlü modelin son rötuşu Balenciaga çantasına ait. Diz üstü lugan botlarıysa stratejik bir konumlandırmanın habercisi.