Güzellik dünyası birbiriyle zıt iki kutba doğru yöneliyor. Doğal görünümlü, sağlıkla ışıldayan ve minimal makyajlı ciltlere rotasını çeviren bir anlayışın yanında yoğun simlerle güzelliğe deneysel bir yorum katan ve pop renklerle yaratıcılığın sınırlarını genişleten görünümler aynı anda hayatımızda yer alıyor. 2018-19 Sonbahar/Kış güzellik trendlerini keşfedin.

Bakışlarda Ferah Nokta

Strobing’in cilde verdiği ferah etki, önümüzdeki sezon bakışlara kayacak. Göz pınarlarına uygulanan inci beyazı, bakışları canlandırıyor ve görünümünüze anında enerjik bir etki veriyor.

Gerçek Kırmızı

Gerçek kırmızı, rorange’a kaptırdığı yerini geri kazanmak için savaşıyor. Minimal ciltlerin güçlü eşlikçisi kırmızı dudaklar klasik havası ve tüm ihtişamıyla tekrar aramızda.

Çerçeveli Gözler

Herkesin bir dönem makyajında uyguladığı yoğun göz kalemi görünümü, önümüzdeki sezon aramıza geri dönenlerden. 2018-19 kışında tüm dikkat çerçevelenen bakışların üzerinde.

Pop Renkler

Enerjik ve pop renkler enerjik ve dikkat çekici bir görünüm için birebir. Pembenin, mavinin, yeşilin en canlı tonlarıyla siz de içinizdeki yaratıcı gücü ortaya çıkarın.

Sağlıklı Pembe

Spordan yeni dönmüşçesine sağlıkla parlayan pembe yanaklar makyajsız makyaja eklenen en yeni adım. Şeftali ve sıcak pembe tonlarıyla bu doğal ve genç görünümü siz de mutlaka denemelisiniz.

İnci Cilt

Highlighter, stroping ve nemli görünüm derken seviye atlayan cilt makyajı önümzdeki sezon ıslak bir etki yayacak. İnci yansmalarıyla parlayan ciltler için kendinden ışıltılı, pratik makyaj bazlarını kullanabilirsiniz.