Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/REX/Shutterstock (9671860cg) Emilia Clarke 'Solo: A Star Wars Story' photocall, 71st Cannes Film Festival, France - 15 May 2018

Emilia Clarke önce, sıcak kestane saçlarıyla onu Game of Thrones’tan tanıyanları şaşırtmış, ardından da rolüne bağlılığıyla saçlarını gerçekten platin sarıya boyatmıştı. Bu renk geçişi hepimizin bildiği gibi saçlara çok da nazik davranmayabiliyor. Kısa saçlara yabancı olmayan Emilia, geçtiğimiz gün paylaştığı fotoğrafıyla saçlarında yeni bir sayfa açtığını gösterdi, hem de katlı ve uzun bir Pixie kesimle!

emilia-clarle-hair-short-pixie-cut-instagram-blonde-beauty

Emilia Clarke, saçlarındaki ölü uçlardan cesur bir kararla kurtuldu. Kısa saçların çekim alanına kendini iyice kaptıran Emilia, fotoğrafına yerleştirdiği başlıkta kendini o dönem Brad Pitt’in sevgilisi olan 90’ların Gwyneth Paltrow’una benzetti. Bizce tam isabet! Arkası kısa, önü uzun bırakılmış Pixie saçlar, yandan ayrılmış fön ve açık kumral saç tonuyla Emilia gerçekten de Gwyneth Paltrow güzellik portresinin günümüze uyralanmış hali. Kısa saçlardan kolay kolay vazgeçecek gibi görünmeyen Emilia Clarke’ı ve cesur güzellik hamlelerini sıkı takipteyiz!

emilia-clarle-hair-short-pixie-cut-instagram-blonde-beauty