Moda haftalarının yoğun temposu yeni nesil süpermodelGigi Hadid’i yüksek konforlu bir stile davet ediyor. Yürüdüğü defilelerde günde birçok kez kılık ve görünüm değiştiren Gigi, podyum sınırlarının dışına çıktığında rahat giyinmekten yana.

Eşofman görünümlü bir pantolon, bedeninizi sıcak tutacak sportif bir üst ve sneaker’lar… Modanın yüksek standartlarına rağmen konforlu bir stil yaratmanın formülü gördüğünüz üzere aslında çok basit. Üzerinizdeki parçalardan birinin dikkat çeken bir detaya sahip olması yeterli.

Gigi örneğinden yola çıkarsak, yama desenli pantolonundan bahsedebiliriz. Gri tonlarının hakimiyet sürdüğü bu pantolon hem göze çarpıyor, hem de hareket katıyor. Aksesuar olarak elinize alacağınız minik çanta ise cool bir görünüm için yapmanız gereken son hamle. Üstelik çokça zarif!

Gigi Hadid Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Gerçek

Ana Öğünü: Yumurta

Gigi Hadid’in fit fiziğinin sırrı yumurtada gizli. O, yumurtayı her çeşit baharatla deneyerek, binbir tada dönüştürüyor.

Özellikle spor sonrası protein ihtiyacını yumurta ile gideren Gigi Hadid’in en çok kullandığı baharat ise çeşni.

 

 

 

Gerçek Adı: Jelena Noura Hadid

Gigi’nin gerçek adı Jelena Noura Hadid. İlkokul zamanında annesi Yolanda Foster, sınıfta isim karışıklığına neden olmaması için kızına ‘Gigi’ lakabını takmak zorunda kalmış.. Sınıfta Helena ismindeki bir kızla neredeyse aynı telaffuza sahip olan Jelana ismi, özetle Helena’nın kurbanı.

 

 

 

En Yakın Arkadaşı: Taylor Swift

Hadid ailesinin birbirlerine olan düşkünlüğüne değinmeye dahi gerek yok. Kardeşleri Bella ve Anwar’dan sonra sıkça vakit geçirdiği bir başka isim ise manevi ablası sayılabilecek Taylor Swift.

 

 

 

 

Hashimoto Hastası

Bu kadar spor dolu ve sağlıklı bir hayat sürmesine rağmen, Gigi’nin de sağlık sorunları var. Metabolizmasını doğrudan etkileyen tiroid bezi iltihabı Hashimoto’yla 2 yıldır mücadele ediyor.