NEW YORK - SEPTEMBER 21: Actress Sarah Jessica Parker as "Carrie Bradshaw" on location for "Sex and the City: The Movie" on September 21, 2007, in New York City. (Photo by Brian Ach/WireImage)

Unutulmaz dizi Sex and the City’nin unutulmaz karakteri Carrie Bradshaw’a hayat veren, başarılı bir oyuncu Sarah Jessica Parker… O da Carrie gibi kıyafet seçimlerinde, cesur ve eğlenceli… Gerek dizide yarattığı ikonik moda anları, gerekse gerçek hayatta şahit olduğumuz şık, modern ve ihtişamlı tarzıyla Parker, her zaman kendine hayran bırakmayı başarıyor. Geçtiğimiz gün Ballet 2018 Fall Fashion Gala’yı izleyen SJP, yüksek doz glam görünümüyle radarımızda!

Göz kamaştıran kırmızı elbisesinin 80’lerden ilham alan puf kolları ve balon eteğiyle Parker, aslında kendini ilk kez Sex and the City’deki karakterine kanalize etmiyor. Carrie Bradshaw’ın onay damgasını alması garantili ışıltılı ayakkabıları ve ensede at kuyruğu topladığı saçlarıyla başarılı oyuncu, SATC’den Pamuk Prenses masalına kadar her büyülü hikayeye dahil olabilecek kadar ihtişamlı ve güzel görünüyor.

3 Adımda Sarah Jessica Parker’ın Kırmızı Paleti

Omuzlar Düşük, Etekler Fora!

Sarah Jessica Parker’ın stilinden öğrendiğimiz bir şey varsa o da hacimli siluetleri çok sevdiği. Carrie Bradshaw’dan da alışık olduğumuz balon, tüllü ve kabarık eteklerin bir de Sarah Jessica Parker uyarlamasını deneyin.

 

 

 

 

 

Yükseklik Korkunu Yen!

“Yükseklik korkum yok. Yoksa topuklularımı görmedin mi?” Bu söz ayakkabı obsesyonuyla ünlenen Carrie Bradshaw’a aitti. Sarah Jessica Parker ise tam da Carrie’nin vitrinde görüp sahip olmak isteyeceği Sex & The City stiletto’larından yana kullanmış tercihini.

 

 

 

 

 

 

Son Rötuş: YSL Kırmızısı

O halde son rötuş YSL Rouge Pur Couture The Slim‘den gelsin! Mat formülüyle hem kırmızının en çekici tonunu dudaklarınıza gün boyu hapseden hem de dudaklarınızı kurutmayan YSL Beauty’nin en yenisi Sarah Jessica Parker’ın kırmızı renk paletine ulaşmanız için son adım!