Solo, çifte stil ya da zıt kutuplar; gece çıkarken başvuracağınız üç yüksek sesli stil kodunu listeledik.

Çifte Gidin

Yoksa siz de mi ‘Girls Night Out’ gecesi gardırop karşısında derin düşüncelere kapılanlardansınız? O halde kız arkadaşlarınızla ‘çifte stilin’ eğlenceli ve cool dünyasına adım atın. Kız arkadaşınızın stilinden ilham aldığınız kilit noktaları ‘kopyala-yapıştır’ metoduna başvurarak saniyeler içinde zahmetsiz bir görünüme imza atabilirsiniz.

 

 

Ters Düşün

‘Felekten bir gece’ konseptli hafta sonu programı herkesin ayrı telden çaldığı bir stil karnavalına da dönüşebilir. Ruh ikizine inanmıyorsanız eğer kontrast stilinizle ön sıralardan yer kapın! Bırakın zıt kutbunuz kadife elbise giysin siz pullu; o, saçını sıkı topuz yapsın sizse dağınık at kuyruğu; zıt kutupların arasındaki karşı konulamaz stil çekimine kendinizi kaptırmanız an meselesi.

 

 

Yalnız Kurt

Hafta sonuna solo giriş yapmak isteyenler; doğru adrestesiniz. Biliyoruz, yoğun bir haftaydı ve hafta sonu da davetten davete koşturmakla geçecek. Fakat olumlu açıdan bakmayı deneyin; ipler sizin elinizde! Tek başınalığın verdiği özgürlükçü ve spontane stil tavrının tadını çıkarın. O kapıdan içeri tek başınıza gireceksiniz; o yüzden stilinize biraz yıldız tozu katıp gecenin yıldızı olun!