Zoë Kravitz, “Tamamen rahat hissettiğin birinin etrafında olmak çok rahatlatıcı” diyor. Bu sözleri yaklaşık 9 aydır nişanlı olduğu Karl Glusman için söylüyor. Evet, yanlış okumuyorsunuz. Zoë Kravitz ve oyuncu sevgilisi Karl Glusman geçtiğimiz Şubat ayında nişanlandı. Ancak, birçok ünlü ismin aksine çift, haberi sosyal medya platformlarından paylaşmak için acele etmediler.

“Evet, nişanlıyım. Henüz kimseye söylemedim. Yani, dünyaya duyurmadım. Özel kalmasını istedim” diyen Kravitz, Rolling Stone gazetecisinin yüzüğünü sormasıyla, haberi doğruladı.

zoe kravitz, karl glusman

Mumlarla süslü bir odada, Nina Simone eşliğinde, oldukça sıcak ve samimi bir evlenme teklifi alan 29 yaşındaki oyuncu, o geceyi şöyle anlatıyor. “Ben eşofmanlaydım. Sanırım biraz da sarhoştum… Karl’ın kalbinin hızla attığını hissedebiliyordum. ’Bebeğim, iyi misin?’ diye sordum. Aslında onun için endişeleniyordum! Dizlerinin üzerine çöktü ve yüzüğü uzattı. Paris’te ayrıntılı bir plan olmadığı için bu durumu çok sevdim. Evdeydik ve eşofmanlaydım…”

Genç çiftin evlilik haberinin de nişanlanmaları gibi kapalı kapılar ardında olacağını düşünüyoruz. Bakalım Zoë ve Karl’ın evlilik haberlerini ne zaman alacağız.