Models wear creations for Balmain's ready-to-wear fall/winter 2014-2015 fashion collection, presented in Paris, Thursday, Feb.27, 2014. (AP Photo/Thibault Camus)

Büyüleyici yeni trend ve tasarımlarla tanıştığımız Paris Moda Haftası devam ediyor. Defile takibimiz kaldığı yerden devam ediyor.

Banner

Pierpaolo Piccioli’nin ilkbahar/yaz koleksiyonu ilk olarak siyahların yoğunluğunda başladı. Asimetrik omuzlar, balon etekler ve pelerinler siyahın tüm asaletini yansıttı. Ardından gelen renk patlaması ve desenler ise ilkbaharın enerjisini podyuma taşıdı. Sokak stilinin modayı ele geçirdiği günlerde özel siluetlere sahip çıkan ve “kadınların aşık olacağı” elbiseleri yaratma felsefesine hala tutkuyla bağlı olan Valentino,  bu amacında yeni sezonda da vazgeçmiyor.

Kreatif Direktör Clare Waight Keller’in ismini Meghan Markle’ın gelinliğini tasarlamasıyla daha sık duyar olduk. Hal böyle olunca gözler Givenchy’nin yeni koleksiyonuna çevrildi. Maskülen takımlar, yüksek bel pantolonların yanında drapeli elbiseler ve dramatik omuz kesimler dikkat çekiyor. Meghan Markle’ı bu yeni koleksiyondan hangi parçalarla göreceğiz merakla bekliyoruz!

Kırmızı halıda yine bu yıl bolca Elie Saab görmeye hazır olun! Dökümlü kalıplar, çiçek işlemeler, bolca payet ve romantik siluetlerle Elie Saab, yeni sezonu karşılıyor.