Sevgililer Günü’nün romantizmini ikiye katlayan bir çift var. Öyle ki nişanlanmak için bu özel günü seçmişler. Katy Perry ve Orlando Bloom’dan bahsediyoruz. 14 Şubat’ta nişanlanmalarının ardından, haberi vermek için Instagram’ı seçen çiftin fotoğrafında, en dikkat çeken detay ise Katy Perry’nin sekiz elmasla çevrili çiçek şeklindeki yüzüğü.

İlk olarak 2016 yılının Ocak ayında bir araya gelen ikili, yalnızca 1 yıl sevgili kaldıktan sonra ayrılmıştı. Ancak ayrılığa dayanamayan çift, 2018 yılında Japonya’da gerçekleşen yeni yıl partisinde tekrar bir araya geldi. Ve 14 Şubat 2019 itibariyle de evliliğe ilk adımlarını attılar.

Perry ilişki durumunu güncellemeden yalnızca birkaç gün önce verdiği bir demeçte, ‘‘Ben çok pragmatik biriyim. Ve böyle işler için çok da uygun olmadığımı düşünüyorum. Yani demek istediğim 25 yaşındayken evlendim. Şu an 34 yaşındayım. Neredeyse 10 yıl önce… Hayatının geri kalanında tek bir kişi ile olma fikrinin benim için uygun olduğundan emin değilim. Ben olduğumdan çok daha farklı biriyim” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.