Hacim kazanan bob kesimlerden uzayan perçemlere, açılı loblardan deniz kızı saçlarına sezonun en trend 8 saç kesimini keşfedin.

Lob

Omuz altında biten, uzun ve dağınık tutamlarla şekillendirilmiş lob saçlar geçtiğimiz sezonun omuz üzerinde biten orta boy kesimlerin yerini alıyor. Bu saç şekli için favori görünümümüz ise Scarlett Johansson’un da güzelliğine uyarladığı dokulu ve eforsuz plaj dalgaları.

 

 

 

 

Perde Perçemler

Bebe perçemlerden sonra bahar aylarında yeni favorimiz perde perçemler. Daha uzun bırakılıp geçişli bir şekilde saçlarınıza karışan bu saç kesimi yüzünüzü çerçevelemek ve topuzdan at kuyruğuna pratik saç modellerinize hareket katmak için birebir.

 

 

 

 

Bob Saçlar

Parizyen kadınların favorilerinden, bakışlara gizem katan yoğun perçemlerle karakter kazanan bob saçlar sezonun gözde kısa kesimlerinden. Bu modeli ister Naomi Campbell gibi jet bir bitişle kullanabilir, isterseniz de volümlü bir fönle daha yumuşak bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

70’ler Shag’i

Dağınık, katmanlı ve eforsuz tutamlara sahip 70’lerin asi shag modeli bir önceki sezonda olduğu gibi 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda da gözdelerimiz arasında. Ufak bir not: Perde perçemleri bu saç modeline uyarlayarak bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

 

 

 

 

Açısal Formül

Jet bitişli lob saç kesimleri yeni dönemde açı kazanarak ilham panomuzda kalmaya devam ediyor. Minimal, modern ve yenilikçi bu saç modeli tek bir fönle gündüzden geceye stilinize rahatlıkla eşlik ediyor.

 

 

 

 

XL Pixie

Bob’dan bir önce pixie’den bir sonra: Kısa saçlara yeni bir bakış ve farklılık katan bu ara boy saç kesimi, kısacık saçların pratikliğinden hoşlanan ama yine de model çeşitliliği arayanların yardımına koşuyor.

 

 

 

 

Deniz Kı

İlkbahar/Yaz sezonu her ne kadar kısa saçların domine ettiği bir dönem gibi görünse de ekstra uzun saçlar trend dosyasındaki yerini korumaya devam ediyor. Minimal dalgalar, uzunlu kısalı tutamlar ve solid renklerle siz de bu yaz deniz kızı etkili saçların tadını çıkarın.

 

 

 

 

Hacimli Bob

Parizyen saçların bir diğer alternatifi de hacimli bob kesimler. Tam çene hizasında, saçlarınızı şekillendirmeden de ultra havalı ve şık bir görünüm elde edebileceğiniz bu saç modeli için doğru kesim, doğru katlar ve doğru saç ayrımı oldukça önemli.