Bu yaz dudaklarınız hiç olmadığı kadar sıcak, cesur ve dikkat çekici. Turuncu ve pembe ailesinden seçilen tonlar ve altın ışıltılar sezonun makyaj paletinin vazgeçilmezleri arasına giriyor. Artık dudak mayjınız da bakışlarınız kadar ön planda. Sezonun en hit 7 ruj rengini sizin için derledik.

 

 

Parlak Fuşya

Sezonun yükselen renginin pembe olduğunu belirtmemize gerek yok. Özelikle pembenin en canlı ve gösterişli tonlarından olan fuşya, parlak bitişiyle dudaklarınızda yer edinecek.

 

 

 

 

Altın Işıltı

Yaz sezonunda da bir önceki mevsimde olduu gibi dudaklarınız yine ayna ışıltısıyla parlayacak. Ancak bu sene dudaklarınızdan yansıyan ışıltı altın renginde.

 

 

 

 

Rorange

Tabi ki yaz geldi ve kırmızı rujlar rafa kalktı. Çünkü gerçek kırmızının yerini son birkaç sezonda olduğu gibi kırmızının seksapelini ve turuncunun enerjisini birleştiren rorange alıyor.

 

 

 

 

Canlı Mercan

Sıcak iklimin optimist enerjisini yansıtan, Pantone’nin de 2019’un rengi olarak belirlediği canlı mercan, yaz makyajınıza neşe ve iddia katmaya geliyor.

 

 

 

 

Pembe Tint

Dudaklarında ruj hissinden hoşlanmayanlardansanız bu trend tam size göre. Pembe, kırmızı tonlarda lekeli dudaklar hem hafif bir makyaj hem de genç bir görünüm için birebir.

 

 

 

 

Şeftali Pembe

Geçtiğimiz sezonun favorisi şeftali tonlar bu yaz daha pembeleşmiş renk tonlarıyla karşınızda. Yaz günlerinin sade nude rujlarını bu enerjik ve sofistike tonla değiştirin.

 

 

 

 

Çarpıcı Neonlar

Turuncu, violet, pembe ve dahası: Bu sezon kombinlerinizde olduğu kadar makyajınızda da neon renkler ön planda. İlk olarak kendini eyeliner ve farlarda gösteren bu trend yaz sezonunda dudaklarınıza da sıçrıyor.