Yaz tatillerinde moda bitmez. Bodrum en sevilen tatil adreslerinden olmasının yanı sıra lüks alışveriş noktalarıyla da moda dünyasını yakın plana getiriyor. Özellikle Yalıkavak Marina şık atmosferiyle Louis Vuitton’dan Valentino’ya pek çok lüks markaya ev sahipliği yaparken içinde tatil havası barındıran keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

BEYMEN Yalıkavak Marina Resort, 1 Haziran 2021, Salı günü itibariyle 2021 yaz sezonuna merhaba dedi. Etro, Dolce&Gabbana, Aquazurra, ve Versacenin aralarında yer aldığı pek çok dünya markasının yanı sıra MarysiaElena MakriLisa Marie FernandezLove Shack Fancy aralarında bulunduğu markaların mayo ve plaj koleksiyonlarını bulmanız mümkün.

Bvlgari

Mikonos, St. Tropez ve Ibiza gibi gözde tatil destinasyonlarıylarıyla birlikte Bvlgari, Bodrumda da yepyeni yazlık mağazasını açtı.

Dior Pop-Up

4 Haziran’da Bodrum’da kapılarını tekrar açan Dioriviera Bodrum pop-up, kreatif direktör Maria Grazia Chiuri tarafından tasarlanan ve sürekli olarak yenilenen Dioriviera Kapsül Koleksiyonu’nda bulunduruyor.

Balmain

Dünyaca ünlü Fransız modaevi Balmain, Bodrum’daki ilk butiğini Yalıkavak Marina’da 15 Haziran’da açtı.

Valentino

Valentino yenilikçi butik konseptiyle tasarlanan Valentino Yalıkavak Marina 15 Haziran’da kapılarını açtı.

Louis Vuitton

Yalıkavak Marina’da konumlanan iki katlı mağazsıyla Louis Vuitton 14 Mayıs’ta yaza merhaba dedi.