Babalarımızın hayatımızda gerçekten özel bir yeri vardır. Eğer gerçekten harcamak için bol paranız varsa, ülkemizde de babanızı mutlu edecek birçok aktivite bulabilirsiniz. Örneğin, tuttuğu takımın maçına 2 bilet alabilir ya da hayvanları seviyorsa binicilik kursu, akabinde boğazda baş başa balık ziyafeti… Örnekleri fazlasıyla çoğaltmak mümkün. Senede bir defa da olsa, kendilerini özel hissetmeyi hak ediyorlar diye düşünüyorum. Aslında onlar için en büyük hediye sizsiniz! Planlamanızı bunu unutmadan yapmanızı tavsiye ederiz…

1

Babanız golf oynamayı seviyor mu? O zaman bu hediye tam ona göre. Onun en sevdiği profesyonel sporcu ile güzel bir plan yapabilirsiniz. Spordan sonraki muhteşem öğle yemeğinde babanızın en sevdiği yemeği ısmarlayabilirsiniz. Ünlü sporcu ile geçireceği bir gün, babanızın en güzel babalar günü anısı olarak kalacaktır. Biraz pahalı olabilir ama, gerçekten buna değer değil mi?

2

Babanız için ödüllü şef tarafından hazırlanan özel akşam yemeği, babanızın asla unutmayacağı bir Babalar Günü deneyimi olacaktır. Birçok 5 yıldızlı restoran, yıldızlı şef ve lüks masa hizmeti içeren özel bir yemek deneyimi sunuyor. Menü için babanızın en sevdiği yemekleri seçebilirsiniz. Bu yemekler genellikle özelleştirilmiş ve babanızın damak tadına uygun ürünler olmalı. Aynı zamanda şarap ya da şampanya gibi özel içecekler de menüye eklenebilir.

3

Eğer gerçekten harcamak için bol paranız varsa, okyanus seven babanız için bir yatta kral gibi yaşama imkanı onu bekliyor. Evet, kaptan ve uşak hizmeti ile tam bir hafta boyunca bir yat kiralamak oldukça iyi bir fikirdir. Öncesinde babanızın en sevdiği yiyecek, içecek ve eğlence siparişlerini verebilirsiniz. Bar, jakuzi, ayrı mutfak, yemek odası ve kral yatak lüks yatın babanıza sunacağı imkanlardan sadece bazıları.

4

Babanız uçmayı seviyorsa, onun için bir helikopter turu mükemmeldir. Farklı paketler halinde sunulan bu konseptin lüks çeşidi de mevcut. Lüks helikopter deri el dikişli koltuk, özel oturma, duş ve hatta tuvalet olanaklarına sahiptir. Babanız gezisine arkadaşlarını veya ailesini davet etmek istiyorsa, bu helikopterlerde bir düzine insan oturabilir. Helikopter yolculuğundan sonra, güzel bir akşam yemeği iyi bir tercih olacaktır.

5

Bu benim en sevdiğim Babalar Günü hediye fikirlerinden biridir. Erkekler hızlı ve güzel arabaları sever. Neden gerçek bir yarış pistinde bir Lamborghini, Bugatti ya da bir Ferrari ile yarış turunda bir gün geçirmesinler? Babanız hem egzotik bir lüks spor otomobilin tadını çıkaracak hem de bir yarış arabası sürücüsü olma hayallerini tatmin etme fırsatı elde edecek.

Bu paketler bir saatlik sürüş talimatı, sürüş öncesi alıştırmak için verilen kur ile birlikte geliyor. Müşteriler video öğretim araçlarıyla süper spor otomobil ve güvenlik özellikleri mekaniğini öğrenecek. Sürüş talimatını tamamlandıktan sonra, babaların tek başına fantastik arabayı sürmeleri mümkün olacak.