Bvlgari ; özgün ve cesur tasarımlarıyla iz bırakan marka, bu sefer de Roma sanatının ve mimarisinin 2700 yıllık geçmişinden ilham alarak ezber bozan tasarımlar sunuyor.

Mücevher dünyasının öncü isimlerinden Bvlgari, başarılarla dolu yolculuğunun üçüncü on yılına görkemli ve devrim yaratacak bir şekilde, B.zero1 macerasıyla giriş yapıyor. Güçlü ruhunu, doğduğu şehrin ihtişamıyla ve Bvglari DNA’sının bir parçası olan kuralları yıkma yaklaşımıyla harmanlayıp, B.zero1 ROCK ile hayata geçiriyor. Yaratıcılık konusunda çığır açmaktan bıkmayan marka, bağımsız duruşunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Seksenli yılların Bvlgari Tubogas kolyesinden ve çıkıntılı detaylarından ilham alan yeni B.zero1 Rock, seçkinliğin ve öz ifadenin ikonik bir simgesi olarak ön planda. Orijinal B.zero1 tasarımının kıvrımlı ve cesur spiral hatları, dünyanın en tanınmış amfiteatrı olan Roma’daki Colosseum’un dairesel formundan ilham alıyor ve çıkıntılarının dikkat çekici, cüretkar geometrisiyle olağanüstü kreasyonlar ortaya çıkıyor. Bvlgari’nin, hem kadınları hem de erkekleri hedef alan B.zero1 ROCK’yla yeni nesil üniseks değerli mücevherleri temsil ederken bir kere daha kategorisine öncülük etmekte. Gücünü ve cesaretini göstermek isteyenler içinse kendilerini yüceltebilmeleri için bir fırsat tanıyor. Rock ruhunu ikonik kreasyonlar aracılığıyla ifade edecek bu tasarımlar, rock ruhundan ödün vermeyenlerin, bağımsız düşünürlerin ve keyfinden vazgeçmeyenlerin radarına gireceği kesin.