İkonik kodlara dönüşü müjdeleyen Guess Jeans Sonbahar/Kış 2021 koleksiyonu, markanın DNA’sını lüks malzemeler ile klasik yıkamaların yanı sıra 80’lerin tarzından ilham alan yeni siluetlerle kutluyor. Çevre dostu kumaşlar ve işlemler markanın geleceğe yönelik moda felsefesini yansıtmaya devam ediyor.

Feminen ve modern parçalar içeren Guess Reset Kadın Koleksiyonu, canlı ve romantik bir hava veren tasarımlarıyla yeni sezonda şehirli kadınların vazgeçilmezi olmaya aday. Lüks saten, suni süet, eko kürk ve fitilli kadifenin denimle birlikte kullanılması sonucunda yeni-klasik trençkotlar sonbaharda markanın imza parçaları arasına giriyor. İtalya’da üretilen trikolar ise gül pembesi tonlar, hayvan desenleri ve göz alıcı baskılar ile birleşip pembe ve kayısı tonlarıyla soft bir görüntü yaratıyor.

Guess Future Erkek Koleksiyonu, erkeklerin maceracı ruhunu ön plana çıkarıp yarış dünyasından ilham alıyor. Şişme montlar, yeni trend sweatshirt’ler ve trikolar sezonun vurucu parçaları arasına giriyor. Guess kadın ve erkek koleksiyonlarıyla bu sonbaharda ilhamını doğadan aldığını vurguluyor.