Jimmy Choo, 2021 Sonbahar kampanyasında rol alması için Hailey Bieber’ı seçti. Hailey Bieber, kampanya için bir dizi çarpıcı fotoğrafta üstün model bacaklarını sergiledi.

Model, Los Angeles’ta Pierre-Ange Carlotti tarafından fotoğraflandı. Kreatif Yönetici Sandra Choi, Bieber’in yüzü olduğu “Time to Dare” kampanyasında sonbahar çizgisi için gözü pek ve parlak ayrıntılar kullandı.

Jimmy Choo Sonbahar 2021 Bayan koleksiyonu, tabiatı gereği göz alıcı, gözü pek haller ve renkler, gündüzden geceye birçok tarz istikametiyle dikkat çekiyor. 

Çarpıcı çekimde Bieber, Jimmy Choo’nun 4 inçlik fuşya saten topuklularını modelliyor. Topuklu, bileği saran hassas bir kristal zincir ayrıntısıyla süslenmiş… Kampanyada öne çıkan öbür ayakkabı tarzları ortasında sarı topuklu, taşlı sneaker ve beyaz renkte çorap bot yer alıyor.

Choi kampanya için “Hailey, bugün Jimmy Choo ruhunun beden bulmuş halidir – göz alıcı, seksi, cazip, cüretkar ve kendinden emin” dedi. “Markamızın özü olan DNA’yı kusursuz bir halde yansıtıyor. Gücünü, usulünü ve her bir fotoğrafta kendini gösteren doğuştan gelen özgüvenini seviyorum.” dedi.