Yeni Nesil Sim

Manikür tasarımı artık tırnaklarla bitmiyor. Jeremy Scott defilesinde görülen, parmaklarınıza uygulayacağınız yeni nesil simler festival sezonunun en favori görünümlerinden.

 

 

 

Logomania

Helmut Lang, Monse, Kith… Tırnaklara inen Logomania hareketi, bu yazın popüler manikür trendlerinden. Siz de favori markanızın logosunu tırnaklarınıza taşıyarak havalı bir görünüm elde edin.

 

 

 

 

Sofistike Ombre

Sofistike Ombre

Simlerle oluşturulan bu Ombre, hem cesur hem de sofistike titreşimler yayıyor. Tom Ford’un tırnak tasarımı karanlık gece görünümlerinize ışıltısıyla eşlik edecek.

 

 

 

 

Floral Hatlar

Çiçek tasarımları tırnaklara baharı getiriyor. Siz de bu trendi ister Creatures of Comfort gibi soyut olarak ele alabilir, ister Michael Costello gibi metalik renklerle süsleyebilir, isterseniz de Veronica Beard gibi xs çiçeklerle el becerinizi konuşturan bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 

 

3. Boyut

Bu yaz, kendinizi cesur hissettiğiniz günlerden birinde, tırnaklarınıza boyut katın. Libertine’in aykırı tasarımları ya da Phillip Plein’in ultra ışıltılı mücevher tırnakları size ilham versin!