Victoria Beckham’ın moda kariyerindeki 10. yılı sene başından bu yana konuştuğumuz bir şey. Londra Moda Haftası’nın en önemli etkinliklerinden birine dönüştü ve ikonik tasarımcıyı uzun bir aradan sonra ilk kez New York’tan Londra’ya taşıdı. İşte pazar günü gerçekleşen defile hakkında bilmeniz gereken en önemli konu başlıkları:

10. Yıla Özel Tişörtler!

Victoria Beckham’ın 10. yıl kutlamaları yalnızca Londra’da gerçekleşen bir defileyle sınrılı değildi elbet. İkonik tasarımcı kariyerinin 10. yılına özel tişörtler tasarladı. Tişörtün üzerinde 2008 yılında Marc Jacobs için gerçekleştirdiği reklam kampanyasının güncel versiyonunu bulabilirsiniz. XXL poşetlerin içerisinde bir Victoria Beckham!

 

 

Meslektaşlarından Destek

Tasarımcılar arası dayanışmanın nadiren görüldüğü yüksek moda dünyasında Beckham’ı Kim Jones gibi meslektaşları da yalnız bırakmadı.

 

 

 

 

Aile Boyu Ön Sırada

Başta David Beckham olmak üzere ailenin tüm üyeleri Victoria Beckham’a destek olmak için oradaydı.

 

 

 

 

Favori Modeli: Stella Tennant

Beckham’ın model kadrosunda ise sevdiği, hayran olduğu kadınlar yer aldı. 47 yaşındaki Stella Tennant onlardan biriydi.

 

 

 

 

10 Yılın Özeti

Koleksiyonu son 10 yılın özeti gibi düşünebiliriz. Maskülen parçaların güncel ve modern kesimlerle buluştuğu tasarımlar her zamanki gibi ön plandaydı.

 

 

 

Yeni Tasarımları Kendi Üzerinde

Yeni tasarımlarını ilk olarak kendi üzerinde test eden Victoria Beckham, 10. yılında da bu geleneği bozmadı.

 

 

 

 

İngiliz Vogue’uyla Kutlama

Defile sonrası Londra’nın en prestijli kulüplerinden Mark’s Club’ta düzenlenen parti de İngiliz Vogue’un Genel Yayın Yönetmeni Edward Enninnful ev sahipliğinde gerçekleşti.