Bella’nın stilinde tekrara düşen kırmızı obsesyonunu duymayan kalmamıştır. Tepeden tırnağa kırmızıya bürünerek cesur bir stil seçimine imza atan Bella, siyah deri çantasıyla beklenmedik bir stil hamlesinde bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Logo zaafını doğru yer ve zaman eşleşmesiyle “dakik” bir biçimde kullanan Bella Hadid’in Fendi çantası, yırtık mom jean’leri ve kırmızı boğazlı kazağı birinciliği paylaşıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tek parçayla yakalanan efektif stil seçiminin en büyük temsilcilerinden Bella Hadid’in gündüzden geceye stili zamansız ve bir o kadar zahmetsiz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ünlü süpermodelin stil obsesyonlarından biri de şeffaflık! Tek omzu düşük transparan Dior elbisesiyle stilinde tehlike elementleri bulunduran Bella Hadid’in Parizyen tavrı ise hat safhada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bella Hadid’in çok kişilikli stiline alıştık sayılır. Bir gün leydi tavrına bürünüp ertesi günü Tomboy hamlesiyle karşımıza çıkabiliyor. Kürkçü dükkanına çevirdiği siyahı, stilinde dönüp dolaşıp farklı şekillerde yorumlayan ünlü süpermodelin son kozu; sarı!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de ünlü süpermodel gibi çizgisel hareketlerin tekdüzeliğini floral desenli bir eşarpla bozun!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ünlü süpermodelin “Yataktan böyle kalktım” mesajı veren konforlu stilinin başrol oyuncusu belden bağlamalı dekolteli pijaması evde giyilmeyecek kadar iddialı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sezonun jet parçalarından ekose trençkotlar, 22 yaşındaki süpermodelin de radarında. Kırmızı vinil trençkotuyla ısısı iyice yükselen kırmızı kedi gözlükleri 90’lara göz kırpıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zamansız ve her daim stil sahibi denimle iş birliğindeki deri vintage ceketten öğreneceğimiz çok şey var!