Prenses Eugenie ve iş adamı Jack Brooksbank’in St. Georges Şapeli’nde gerçekleşen düğününde Hollywood ünlülerinden kraliyet üyelerine birçok isim katıldı. Stillerini ve şapkalarını konuşturan misafirlerin kendi imzalarını kattıkları güzellik portreleri de dikkat çekti. Naomi’nin kedi gözü bakışlarından Meghan Markle’ın bize çok da yabancı gelmeyen topuzuna Prenses Eugenie’in kraliyet düğününde dikkat çeken saç ve makyajları masaya yatırdık.

Meghan Markle

Meghan Markle, kendi düğün gününde beğeniye sunduğu naturel topuzun bir benzeriyle karşımızdan. Ensede rahatça toplanan saçlar, öne bırakılan serbest tutamlar ve çillerini kapatmayan varla yok arası bir makyaj artık Meghan’ın güzellik imzaları.

 

 

 

 

 

Liv Tyler

Neden bir elf prensesini canlandırması için seçildiğini bir kez daha gösteren Liv Tyler zarif, duru ve minimal. Kadife mat btişli bir fondötenle cildini yapaylaştırmadan eşitleyen Liv’in allık ve ruj tercihi aynı renk ailesinden geliyor. Soğuk şeftali tonlarıyla yüzüne enerji veren Liv, bu joker rengin bütünleyici ve tazeleyici havasından yararlanmış.

 

 

 

 

Naomi Campbell

Naomi Campbell kraliyet ailesine dahil mi? Çünkü eğer öyleyse hiç şaşırmayacağız. Saçlarını iri buklelerle hacimlendiren efsanevi süpermodel, gözlerinde gölgeli bir kedi gözü makyajı uygulayarak oldukça çekici bir görünüm elde etmiş. Naomi makyajına ıslak ve taze dudaklarla hafiflik katmış.

 

 

 

 

 

Kate Middleton

Geçtiğimiz haftalarda doğum izninden dönen Kate Middleton, her zamanki gibi bakımlı, zarif ve etkileyici. Meghan’ın aksine daha klasik bir topuz tercih eden Kate bu kez saçlarını fileyle sabitlemek yerine bolca sprey kullanmayı tercih etmiş. Güzel prensesin makyajında kullandığı tatlı pembe tonlarsa görünümüne gençlik ve ferahlık katmış.

 

 

 

 

Cara Delevingne

Bu düğünde tüm misafirlere smokin giyme dersi veren Cara’nın makyajı da kıyafetiyle uyumlu ve oldukça sade. Kısacık kestirdiği saçlarını ‘top’ şapkayla kombinleyen güzel modelin makyajı uzun bir cilt bakımı seansı, hafif bir fondöten ve hacim veren maskara aşamalarından oluşuyor.