Ayaklarınızı kumsaldan şehre doğru sürükleyerek getirmiş olabilirsiniz, ancak sonbaharın dış giyim talimatları oldukça heyecan verici. Gündemimizde paltolar var. Leopar desenden, deriye, ekoseden kısa puf ceketlere, sezonun öne çıkan 5 palto trendlerine yakından baktık.

Kemerleri Bağlayın Uçuşa Geçiyoruz!

Kemerleri Bağlayın Uçuşa Geçiyoruz!

Bel oyuntusunu ortaya çıkaran kemerler, podyumdan sokağa doğru uçuşa geçti. Kaşmir, deri ve yün paltolarla sokağın ısısını yükseltin!

Sezonun Sporcusu: Puffer

Sezonun Sporcusu: Puffer

Sezonun en çabasızı kısa ve puf ceketler. Her ne kadar sportif bir algı yaratsa da, Chanel ve Versace onu şık bir görünüme kavuşturmanın yolunu bulmuş.

Yılların Eskitemediği Ekose

Yılların Eskitemediği Ekose

Kalıtımsal bir mirastır ekose. Yılların eskitemediği ve her yıl yeniden karşımıza çıkan. Kendinden emin ve yüksek sesli trend, sezonun kazananları arasında.

Kışın Vazgeçilmezi: Deri

Kışın Vazgeçilmezi: Deri

Kışın vazgeçilmez dokusu deri, hem feminen hem iddialı, hem de asi. Matrix’ten ilham alan paltolar, bu sezon sadece siyahla sınırlı kalmıyor. Uzun deri ceketlerle sokakta Matrix etkisini canlandırın!

Olmazsa Olmaz Desen: Leopar

Olmazsa Olmaz Desen: Leopar

Leopar desen bir tutkudur. 1920’lerde moda sahnesine giriş yapan leopar, modanın en klasik ve en feminen görünümleri arasında Sokağın stil sahibi vahşi kedileri, atağa geçmenin tam zamanı!