Sıcak iklimin parlak tonlarının ardından bu sezon daha koyu ve hibrid saç renkleri ön planda. Kızıla göz kırpan sarılar, saklambaç oynayan pembeler ve sıcak yansımalı siyahlar: 2018-19 Sonbahar/Kış sezonunun en hit 10 saç rengini keşfedin.

Parlak Kehribar

Kahve, karamel ve sarı; kontrast tutamların birleşiminden oluşan parlak kehribar rengi her cilt tonuyla uyumlu, seksapel dozu yüksek ve joker bir renk. Parlak kehribar, sade saç kesimleri ve düz saç modellerine enerji katmak için favorilerden.

 

 

 

Double Espresso

Diğer tüm renklerde olduğu gibi kahveler de bu sezon koyulaşıyor. Kahvenin en yoğun ve koyu hali espresso, kahverengi saçlarda da aynı havasını devam ettirecek.

 

 

 

 

Tarçın Sarı

Sarı saçların çekiciliğini ve kızılın seksapelini birleştiren açık tarçın tonları, saçlarında farklı bir renk denemek isteyenlerin yeni tercihlerinden. Pastel notalara sahip bu ton, güzelliğinize ferah bir sakinlik katıyor.

 

 

 

Koyu Bronde

Bakımı zor olan sarı saçlar, kahveye göz kırpan bronde rengiyle uslanıyor. Sıcak veya soğuk, ten renginize göre tercih edeceğiniz alt tonuyla bronde, bu sezon daha koyu ve derin bir yansımaya sahip.

 

 

 

Kuzguni Siyah

Maviye göz kırpan parlak siyah, bu sezon daha sıcak ve daha yoğun. Soğuyan havanın aksine ısınan bu renk, kış güzelliğinizde yüzünüze keskin bir çerçeve yapmak için birebir.

 

 

 

 

Kontrast Dipler

80’lerin meşhur koyu saç dipleri, geçtiğimiz sezonlarda tekrar su yüzüne çıktıktan sonra popülaritesini bu sezon da sürdürüyor. Görünümünüze daha doğal bir sonuç katan bu detay, açık renk saçların sorumluluğundan kaçmak isteyenlerin son gözdesi.

 

 

 

Optimist Pembe

Sarı saçlara ya da açık renk tutamlara uygulanan yumuşak pembe görünümünüze optimist bir hava katıyor. Renkli saçları sofistike bir görünüme büründüren bu ton daha şimdiden Julia Roberts ve Hailey Baldwin gibi isimlerin gözdesi oldu bile!

 

 

 

Sıcak Bakır

Kış mevsimini saçlarıyla ısıtmak isteyenler bu sezon bakırın 1001 tonundan renk beğensin! Yoğun, güçlü ve seksapel dozu yüksek bu ateş rengi kızıl alt tonlu saçlara yeni bir boyut kazandırıyor.

 

 

 

Karamel Işıltılar

Koyu renk saçlarına hareket katmak isteyenlerin bu sezon başvuracağı yöntem karamel balyaj. Kış mevsiminde sarı tonlar yerine daha sıcak ışıltılar yayan karameller, koyu renk saçları aydınlatmanın en popüler yolu.

 

 

 

Krem Sarı

Yaz sezonunun parlayan sarıları şimdi daha yumuşak ve daha evcil. Bebek sarısı balyajlar ve ince küllü tutamlarla hareketlenen bu kremsi ton, daha doğal ve çarpıcı.